Anna Lewandowska w nowej kampanii Calzedonii – poczuj ducha kolekcji „Made in Italy” 

Anna Lewandowska w nowej kampanii Calzedonii – poczuj ducha kolekcji „Made in Italy” 

Włoska marka modowa Calzedonia każdego dnia wychodzi naprzeciw stylowi życia współczesnych kobiet. Linia rajstop premium „Made in Italy” to obietnica jakości i luksusu oraz odpowiedź na potrzeby tych z nas, które szukają produktu z najwyższej półki inspirowanego światowymi trendami.  


fot. Marta Wojtal

Linia „Made in Italy” składa się z 8 różnych modeli rajstop, które stanowią absolutny must-have dla nowoczesnych kobiet. Do ich stworzenia zostały użyte specjalne, innowacyjne włókna. Wyszczuplenie, poprawa krążenia, podniesione pośladki czy większa odporność na uszkodzenia to tylko kilka z wielu innowacji.  

Oficjalna premiera „Made in Italy” miała miejsce jesienią zeszłego roku. Nową ofertę mogliśmy podziwiać nie tylko w salonach marki, ale również w czarującej reklamie z Julią Roberts, nawiązującej tonem do gatunku lekkiej komedii. Spot znowu powrócił na ekrany telewizorów, ale to nie koniec nowości jeśli chodzi o „Made in Italy”. Calzedonia prezentuje bowiem zapowiedź kampanii ze swoją polską ambasadorką – Anną Lewandowską!

29 września w Galerii Mokotów miał miejsce jedyny w swoim rodzaju event, podczas którego została zaprezentowana niezwykła oferta „Made in Italy” oraz premierowe zdjęcie z nowej kampanii Calzedonia przy współpracy z Anią Lewandowską. W specjalnie zaaranżowanej na tę okazję przestrzeni sklepu, zaproszeni goście jako jedni z pierwszych mogli usłyszeć o nadchodzących nowościach i przekonali się na własne oczy o wyjątkowości linii od włoskiej marki.

W najbliższym czasie pojawią się kolejne odsłony nowej kampanii Calzedonia z Anną Lewandowską – pamiętajcie, hasło na ten sezon to „Made in Italy”!  
Załączniki

Pobierz wszystkie

Calzedonia_MadeInItaly_AnnaLewandowska__5_.jpg

grafika | 1,04 MB

Pobierz
Calzedonia_MadeInItaly_AnnaLewandowska__3_.jpg

grafika | 1,38 MB

Pobierz
Calzedonia_MadeInItaly_AnnaLewandowska__2_.jpg

grafika | 1,41 MB

Pobierz
Calzedonia_MadeInItaly_AnnaLewandowska__1_.jpg

grafika | 1,39 MB

Pobierz
Calzedonia_MadeInItaly__7_.jpg

grafika | 1,39 MB

Pobierz
Calzedonia_MadeInItaly__3_.jpg

grafika | 853 KB

Pobierz
Calzedonia_MadeInItaly__1_.jpg

grafika | 895 KB

Pobierz
Calzedonia_MadeInItaly__2_.jpg

grafika | 520 KB

Pobierz
Calzedonia_AnnaLewandowska_fot.MartaWojtal.jpg

grafika | 6,95 MB

Pobierz
Calzedonia_MadeInItaly_AnnaLewandowska__4_.jpg

grafika | 1,05 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.