DBAM O WZROK, DBAM O STYL. ATY?

DBAM O WZROK, DBAM O STYL. ATY?

Kampania optyczna marek Ray-Ban®, Vogue Eyewear i Oakley®


Pierwszego października wystartowała kampania optyczna „DBAM O WZROK, DBAM O STYL. A TY?”. Głównym celem kampanii jest zwiększenie świadomości i zaangażowania konsumentów w dwóch obszarach dotyczących wzroku. Pierwszy tyczy się jego ochrony („DBAM O WZROK”). Wzrok to jeden z podstawowych zmysłów, dlatego tak ważne jest wykonywanie regularnych badan wzroku minimum raz na dwa lata. Drugi element kampanii („DBAM O STYL”) podkreśla stylowy charakter okularów jako ważnego elementu stylizacji modowej i potężnego narzędzia do zmiany wizerunku.  

Partnerami kampanii są trzy wiodące marki okularów: Ray-Ban®, Vogue Eyewear oraz Oakley®.

Na ambasadorkę tej kampanii została wybrana Patricia Kazadi, której wizerunek idealnie współgra z przesłaniem kampanii. „Wierzę, że współpraca z Patricią Kazadi pozwoli nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców a Jej energia, charyzma i doskonałe wyczucie stylu stanie się inspiracją dla innych.” - mówi Agnieszka Wacław, Marketing Manager Luxottica Central Europe, odpowiedzialna za marki Ray-Ban®, Vogue Eyewear i Oakley® w Polsce.

Regularne badanie wzroku elementem zdrowego stylu życia

Październik jest wyjątkowym miesiącem w kontekście ochrony wzroku - w każdy pierwszy czwartek października obchodzony jest Światowy Dzień Wzroku, w tym roku przypada on na 13 października. Regularne badanie wzroku jest bardzo ważnym elementem dbania o zdrowie. Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka, dzięki któremu postrzegamy rzeczywistość wokół nas. Dlatego tak ważne są regularne badania wzroku, które powinny stać się takim samym przejawem dbania o zdrowie jak uprawianie sportu, regularne wizyty u lekarza i świadome odżywianie.

Okulary korekcyjne jako dopełnienie każdej stylizacji

Kiedyś noszenie okularów korekcyjnych kojarzone było przede wszystkim z wizytą u lekarza okulisty i narzędziem korekcji wzroku. Współcześnie sytuacja bardzo się zmieniła. Okulary korekcyjne stały się jednym z najgorętszych modowych dodatków i perfekcyjnym dopełnieniem każdej stylizacji! Dodatki, takie jak m.in. okulary coraz bardziej decydują o tym jak jesteśmy postrzegani przez innych, komunikują nasze upodobania i styl życia. Odpowiednio dobrane oprawki potrafią zupełnie zmienić wizerunek człowieka. Zwłaszcza, że dostępność kolorów i kształtów jest dzisiaj praktycznie nieskończona – od klasycznych prostokątnych, przez hipsterskie kujonki, po modne lenonki i oprawki typu clubmaster. Okulary korekcyjne stały się idealnym dopełnieniem każdego stroju a także dodatkiem must-have, który nadaje ostateczny charakter każdej stylizacji.

Kampania realizowana jest w salonach optycznych współpracujących z Luxottica Poland oraz na dedykowanych eventach odbywających się w biurach największych światowych korporacji mających swoje siedziby w Polsce.

Więcej informacji oraz adresy salonów optycznych uczestniczących w akcji znajdują się na stronie www.wzrokistyl.pl

Załączniki

Pobierz wszystkie

kazadi_q3_wobbler_rb_12x13_2.jpg

grafika | 228 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.