The Weeknd nowym ambasadorem Marki PUMA

The Weeknd nowym ambasadorem Marki PUMA

PUMA rozpoczęła współpracę z Ablem Tesfayev znanym pod pseudonimem The Weeknd. Został on właśnie ogłoszony nowym globalnym ambasadorem i zarazem kreatywnym współpracownikiem marki PUMA. Artysta nominowany do Oscara i Grammy święci triumfy na światowych listach przebojów z utwórem "Starboy" nagranym razem z Daft Punk. Singiel z utworem „Starboy” będący zapowiedzią nowego albumu w ciągu tygodnia dotarł do 17 milionów fanów na świecie i ponad 6,5 miliona w USA stając się numerem jeden na listach przebojów.The Weeknd i jego luźny, nonszalancki, młodzieżowy styl oraz pewność siebie są tym, co idealnie wpasowało się w hasło najnowszej kampanii PUMA „ Run The Streets”, która wystartuje w listopadzie br. Spot promujący kampanię autorstwa Marka Seligera został nakręcony w Los Angeles oraz Toronto.
The Weeknd jako ambasador Puma promuje w klipie najnowszą kolekcję SportStyle m.in. Ignite evoKNIT oraz limitowaną linię obuwia IGNITE i ubrań Evo.
Kampania „Run The Streets", PUMA będzie skierowana do indywidualności i twórców, którzy posiadają swój nietuzinkowy styl.
Umowa z Pumą obejmuje zaprojektowanie przez Abla swojej linii odzieży i obuwia, która pojawi się w przyszłym roku.
 
INSTAGRAM: @PUMA; @PUMASportstyle; @theweeknd
SNAPCHAT: PUMA
theweeknd.com.
PUMA.com


#PUMAxXO

Załączniki

Pobierz wszystkie

16AW_SP_Weeknd_Brickwall_0070-black-sole_rgb.jpg

grafika | 8,85 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.