Cara Delevingne nową twarzą kampanii ‘DO YOU’ marki Puma

Cara Delevingne nową twarzą kampanii ‘DO YOU’ marki Puma

Światowy lider wśród marek sportowych – Puma wprowadza kampanię ‘DO YOU’, której zadaniem jest inspirowanie kobiet i zwiększanie ich pewności siebie. Twarzą akcji jest top modelka, aktorka i aktywistka Cara Delevingne, która dołączyła do grona niesamowitych i wpływowych młodych kobiet, ambasadorek marki Puma, na których czele stoi dyrektor kreatywna Rihnanna.  


„Kampania ‘DO YOU’ powstała po to, by kobiety odzyskały wiarę w siebie i wewnętrzną siłę.” – mówi Cara. „Chodzi o to by żyć ze sobą w zgodzie, niezależnie od naszych wad. Poprzez to przedsięwzięcie docieramy do kobiet i zachęcamy je by pokazały swoje „prawdziwe ja”. Dla każdego oznacza to co innego. Po prostu bądźmy sobą!”  

Cara uosabia wzór kobiety według Puma. Jest nieustraszona, wie jak najlepiej wyrazić siebie. Jej śmiałość i inspirujący styl życia nadają tempa kampanii. Cara jest liderką wśród silnych kobiet, które będą towarzyszyć jej podczas akcji – Mimi Staker, Olivii Boisson z Nowojorskiego baletu, Alexandry Wester i Tatjany Pinto, niemieckich lekkoatletek oraz Leili Consuelo, Ortegi Martinez i Lianmy Flore Stable, kubańskich siatkarek.

Inspiracją do powstania kampanii były słowa Rihanny. „Sama stawiam przed sobą wyzwania. Niczego nie robię dla kontrowersji. Po prostu żyję swoim życiem.” – powiedziała artystka. Kampania zachęca kobiety by pozostały wierne swoim ideałom, by tworzyły swoje własne zasady, po prostu by żyły tak jak chcą. Zadaniem ‘DO YOU’ jest zachęcenie kobiet by były pewne siebie, zmotywowane i by nigdy nie szły na kompromisy jeżeli na czymś im zależy. Nic więc dziwnego, że to Rihanna była odpowiedzialna za wygląd kampanii.Akcja ‘DO YOU’ wprowadza nowe produkty marki, które będą stopniowo pojawiać się w kolekcji dla kobiet, zarówno w sferze produktów biegowych, treningowych, jak i lifestylowych. Wizerunki Cary pojawią się na reklamach marki oraz w sklepach PUMA. 
 
###
O marce Puma
Puma jest jedną z wiodących marek sportowych, zajmująca się projektowaniem, rozwijaniem, sprzedażą i promocją obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Od ponad 65 lat, Puma tworzy historię w oparciu o szybkie produkty dla najszybszych zawodników na świecie. Puma oferuje produkty sportowe w kategoriach takich jak: piłka nożna, bieganie, fitness, golf i sporty samochodowe. Stale angażuje się we współpracę z renomowanymi projektantami, wprowadzając do świata sportu innowacyjne produkty o niepowtarzalnym designie. Grupa odzieżowa Puma posiada takie marki jak Puma, Cobra Golf oraz Dobotex. Firma dystrybuuje swoje produkty do ponad 120 krajów, zatrudniając ponad 11 000 pracowników na całym świecie. Siedziba grupy odzieżowej Puma mieści się w Herzogenaurach w Niemczech.
Więcej informacji na stronie internetowej http://www.puma.com

Załączniki

Pobierz wszystkie

16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_200_102.jpg

grafika | 755 KB

Pobierz
16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_160-060_BW.jpg

grafika | 1,78 MB

Pobierz
16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_190-129.jpg

grafika | 685 KB

Pobierz
16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_180-269.jpg

grafika | 889 KB

Pobierz
16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_180-125.jpg

grafika | 667 KB

Pobierz
16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_160-053_BW.jpg

grafika | 1,13 MB

Pobierz
16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_170-065.jpg

grafika | 687 KB

Pobierz
16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_150-087_BW.jpg

grafika | 1,6 MB

Pobierz
16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_160_060.jpg

grafika | 1,14 MB

Pobierz
16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_160-004_BW.jpg

grafika | 1,23 MB

Pobierz
16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_150-087.jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_160-041_BW.jpg

grafika | 1,12 MB

Pobierz
16AW_CC_WMN_DO-YOU_Cara_160_041.jpg

grafika | 912 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.