#strongtogether: KARLIE KLOSS I JOURDAN DUNN PO RAZ KOLEJNY W KAMPANII LIU JO
#strongtogether: KARLIE KLOSS I JOURDAN DUNN PO RAZ KOLEJNY W KAMPANII LIU JO

#strongtogether: KARLIE KLOSS I JOURDAN DUNN PO RAZ KOLEJNY W KAMPANII LIU JO


Karlie Kloss i Jourdan Dunn znowu razem! Dwie wspaniałe top modelki zostały gwiazdami jesienno-zimowej kampanii marki Liu Jo. Gwiazdy modelingu od lat są przyjaciółkami, rozumiejącymi się bez słów zarówno w życiu codziennym jak i na planie zdjęciowym – ich przyjaźń jest nierozerwalna i wyjątkowa. Są idealnym ucieleśnieniem przesłania Liu Jo na ten sezon - #strongtogether

Podstawą nowej kampanii #strongtogether jest kobieca siła i przyjaźń przeradzająca się we wsparcie oraz wspólne przeżywanie chwil. Obydwie modelki podkreślają: "Wspieramy się bez przerwy. Czasami jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje a wspólny sukces jest oczywiście łatwiejszy do osiągnięcia".

Gwiazdy kampanii stanęły przed obiektywem amerykańskiego fotografa – Christiana MacDonalda. Sesja skoncentrowana jest na modelkach przedstawionych w ciepłej, domowej atmosferze. Nastrój nadchodzącego sezonu odzwierciedla elegancka i nowoczesna kolekcja na sezon jesień/zima 2016 w wyjątkowym stylu easy-chick. Cristiano Sturniolo, Globalny Dyrektor Marketingu i Komunikacji Liu Jo: “Jest to kolejna kampania, która ma silne podstawy i odzwierciedlenie w życiu kobiet. Potęga relacji między dwoma przyjaciółkami i ich nadnaturalna siła są już legendarne. Karlie i Jourdan wyróżniają się nadzwyczajnym dopasowaniem do DNA marki Liu Jo oraz kolekcji, która jest ukoronowaniem unikalnego przesłania i wartości wyznawanych przez markę.”  

  

Trzy linie kolekcji:

Na zdjęciach głównej kolekcji Black Label zobaczyć możemy zgrany duet Karlie i Jourdan. Linię White Label reprezentuje Jordan, podczas gdy Karlie zobaczymy w kolekcji Blue Denim, która świętować będzie wielką premierę nowego modelu jeansów - Amazing Fit. Nowość wywodzi się z kultowego fasonu Bottom Up. Amazing Fit posiadają idealny krój modelujący sylwetkę uwypuklając pożądane kształty dzięki zastosowaniu pół-rozciągliwego jeansu.Karlie Kloss
jedna z najważniejszych twarzy w świecie przemysłu modowego. Karlie Kloss to amerykańska modelka, 32-krotnie goszcząca na okładce magazynu Vogue. Wychowana w St. Louis, Karlie została odkryta podczas lokalnego pokazu charytatywnego w wieku 13 lat. Od tego czasu Karlie brała udział w pokazach mody najbardziej znanych projektantów - Marc Jacobs, Oscar de la Renta i Versace. Była także twarzą kampanii m.in. dla Kate Spade, Jasona Wu i Nike. W 2014 Karlie została międzynarodową ambasadorką marki L’oreal Paris. Poza modelingiem Karlie współpracowała z Momofuku Milk Bar, ze względu na swoją pasję do pieczenia, żywienia i filantropii, by stworzyć jej własną wegańską, bezglutenową linię ciasteczek korzystając ze wsparcia FEED i CFDA. Ostatnio, pasja Karlie do programowania doprowadziła ją do stworzenia stypendium Kode With Karlie, by wspierać młode kobiety w nauce kodów. Wsparcie otrzymało 21 kobiet z możliwością uczestniczenia w letnim programie szkoły Flatiron. W lecie 2015 roku, Karlie uruchomiła swój kanał YouTube, Klossy, by dzielić się historiami o niej i innych.

Jourdan Dunn
jedna z najbardziej uwielbianych i rozpoznawanych modelek jej pokolenia. Zauważona w 2006 roku w sklepie przez Storm, w 2008 jako pierwsza od 13 lat ciemnoskóra modelka poszła w pokazie Prada. Co więcej, została wybrana osobiście przez Stevena Meisela do czarnego, specjalnego wydania włoskiego Vogue. Gościła także na kilku wyjątkowych okładkach wpływowego magazynu iD i została ogłoszona Modelką Roku przez British Fashion Council. W 2012 roku, jako jedna z pięciu, została wytypowana do wystąpienia w ceremonii zamknięcia Olimpiady. Jej okładki i edytoriale zawierają prestiżowe kolaboracje w magazynach W, iD, włoskim, brytyjskim i amerykańskim Vogue i Dazed, z czego pojawiła się na okładkach iD i Vogue. Zrobiła kampanie YSL, Burberry, H&M Icons, DKNY, TOPSHOP i perfum CK One Red. Pojawiła się m. in. na wybiegach Givenchy, Balenciaga, Burberry, Victoria’s Secret. Była popularną mentorką i jurorką w Brytyjskiej i Irlandzkiej edycji Top Model. Dodatkowo, Jourdan ma kontrakt z marką Maybelline oraz program kulinarny Well Dunn z Life & Times Jaya Z. Jourdan jest oddana synowi Riley’owi, który choruje na anemię sierpowatą, wspomaga również stowarzyszenie pomagające zwiększyć świadomość cierpiących na tą chorobę.

Credits:
Fotograf: Christian MacDonald
Stylista: Maya Zepinic
Stylista Fryzur: Renda Attia
Make Up: Petros Petrohilos

Załączniki

Pobierz wszystkie

Liu_Jo_Black_Label_second_release__5_.jpg

grafika | 2,12 MB

Pobierz
Liu_Jo_Black_Label_second_release__4_.jpg

grafika | 2,17 MB

Pobierz
Liu_Jo_Black_Label_second_release__3_.jpg

grafika | 2,1 MB

Pobierz
Liu_Jo_Black_Label_second_release__1_.jpg

grafika | 2,03 MB

Pobierz
Liu_Jo_Black_Label_second_release__2_.jpg

grafika | 2,01 MB

Pobierz
Liu_Jo_Black_Label_first_release__1_.jpg

grafika | 1,3 MB

Pobierz
Liu_Jo_Black_Label_first_release__3_.jpg

grafika | 1020 KB

Pobierz
Liu_Jo_Black_Label_first_release__2_.jpg

grafika | 803 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.