Kalendarz YES 2017 – Siła Kobiecej Duszy

Kalendarz YES 2017 – Siła Kobiecej Duszy

Od tradycyjnych zdjęć po innowacyjną formę - w najnowszej edycji Kalendarza YES wyruszymy w wyjątkową wyprawę w głąb kobiecej duszy. Na tle warmińskiego krajobrazu zobaczymy kobietę autentyczną, pełną naturalnego blasku i duchowej zmysłowości. Fotografie objawią także premierowe kolekcje autorskiej biżuterii, stworzonej przez Projektantów YES. A podczas listopadowej premiery, dzięki nowym technologiom, doświadczymy Kalendarza w zupełnie nowym wymiarze! 

Twórcami Kalendarza YES 2017 jest duet The Kissinger Twins: Katarzyna Kifert i Dawid Marcinkowski. Reżyserzy, fotograficy i artyści multimedialni. Ich filmy, projekty fotograficzne i interaktywne zdobyły szereg nagród, w tym “Oscara” Internetu - Webby Awards 2013 dla filmu The Trip. Pracę dla największych światowych marek łączą z produkcją eksperymentalnych projektów artystycznych.

“Skąpane we mgle, szmaragdowe jeziora i warmińskie lasy - to idealna sceneria dla historii rozgrywającej się na łamach najnowszego Kalendarza YES” - mówi Katarzyna Kifert. Czułym okiem swojego aparatu odkrywa ona tajemnicę natury i kobiecej duszy. Portretuje je, hołdując ich głębi, zmienności i magii.

Natura i woda, jako naturalna przestrzeń blasku i nieskrępowanej ekspresji, staje się motywem przewodnim Kalendarza YES 2017. Symbolizuje wolność, jedność z naturą i mistyczną moc oczyszczania. Połyskująca toń jest tłem dla muzy Kalendarza - Oli Kędrzyńskiej. Ukazuje siłę jej kobiecości. Siłę, którą czerpie z natury.

Kobiecą, autentyczną duszę, ujrzymy już wkrótce w nowym wymiarze: “Chcemy, aby spotkanie widza z bohaterką, a zwłaszcza moqqa a ARE Q ment, gdy zostaje nawiązany między nimi kontakt wzrokowy, miał magiczny i zaskakujący charakter". Za QA w tajemnicy. Nowatorska odsłona Kalendarza YES zostanie ujawniona podczas planowanej na jesień premiery.

Dla YES fotografowali już Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek, Mateusz Stankiewicz, Aldona Karczmarczyk, Magdalena Łuniewska, Marcin Kempski, Magda Wunsche i Aga Samsel oraz Agata Pospieszyńska. Natomiast bohaterkami Kalendarza były m.in. Ania Jagodzińska, Zuza Bijoch, Magda Frąckowiak.

Karty Kalendarza, którego pierwsza odsłona powstała w 2010 roku, to żywa historia polskiej fotografii. “Kalendarz YES to projekt, do którego zapraszamy wyjątkowych twórców. Każda edycja opowiada inną historię i za każdym razem odkrywa nowy świat Kobiety YES” - mówi

Monika Klejewska, Menedżer Marketingu YES. Fotografie ze wszystkich dotychczasowych Kalendarzy można obejrzeć na YES.pl oraz w Concept Store YES w Warszawie. W tym wyjątkowym i otwartym niedawno miejscu, miłośnicy fotografii kolekcjonerskiej mogą zamówić wybrane zdjęcie w limitowanej edycji, sygnowane podpisem autora.

Miejsce: Warmia, Dorotowo i okolice
Data sesji: 29.08 - 31.08

TEAM:
Fotografie i reżyseria: Katarzyna Kifert (The Kissinger Twins)
Kreacja i reżyseria: Dawid Marcinkowski (The Kissinger Twins)
Modelka: Ola Kędrzyńska
Operator: Kuba Kossak
Stylizacja: Andrzej Sobolewski
Makijaż: Magda Atkins
Fryzury: Michał Bielecki
Koordynacja projektu: Monika Klejewska, Mateusz Madelski

Załączniki

Pobierz wszystkie

Kalendarz-YES-2017-Backstage-15-Magda-Atkins-Ola-Kedrzynska.jpg

grafika | 2,75 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-14-Ola-Kedrzynska.jpg

grafika | 2,27 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-12a.jpg

grafika | 3,29 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-13.jpg

grafika | 1,49 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-12.jpg

grafika | 2,19 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-11-Ola-Kedrzynska.jpg

grafika | 2,47 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-10.jpg

grafika | 2,5 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-09-Andrzej-Sobolewski-Ola-Kedrzynska.jpg

grafika | 2,29 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-08-Ola-Kedrzynska-KatarzynaKifert.jpg

grafika | 2,13 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-06-Monika-Klejewska-Mateusz-Madelski-Kasia-Kifert-Dawid-Marcinkowski.jpg

grafika | 2,69 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-07-Ola-Kedrzynska-Maciej-Dabros.jpg

grafika | 1,29 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-03.jpg

grafika | 2,04 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-04-Ola-Kedrzynska.jpg

grafika | 2,28 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-02-Dawid-Marcinkowski-Kuba-Kossak.jpg

grafika | 3,43 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-05.jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-01.jpg

grafika | 3,04 MB

Pobierz
Kalendarz-YES-2017-Backstage-16-Slawa-Madelska-Monika-Klejewska-Mateusz-Madelski-Ola-Kedrzynska-Jessica-Mercedes-Kirschner.jpg

grafika | 2,59 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.