CALZEDONIA PREZENTUJE SWÓJ NAJNOWSZY MODEJ DŻINSÓW Z ISKO™

CALZEDONIA PREZENTUJE SWÓJ NAJNOWSZY MODEJ DŻINSÓW Z ISKO™

Dżinsy, które zawsze chciałaś mieć? Teraz to możliwe!Calzedonia prezentuje nowy model dżinsów w dwóch wersjach kolorystycznych, stworzonych za pomocą niezwykle zaawansowanej technologii ISKO™ - globalnego lidera innowacji w produkcji denimu. Materiał wybrany do nowej kolekcji to opatentowany koncept dla wytwarzania dżinsu. Tkanina jest mocna, ale niemal jedwabiście miękka w dotyku, przez co idealnie przylega do ciała  i oferuje wysoki komfort noszenia.  

Technologia ISKO REFORM™ poprawia i podkreśla kształty, a także daje efekt wyszczuplenia sylwetki o jeden rozmiar. Kobiety, które wybiorą dżinsy z najnowszej kolekcji Calzedonia, poczują się jeszcze bardziej atrakcyjne i zmysłowo, nie musząc rezygnować przy tym z wygody.

W połączeniu z ISKO POP™, nowe propozycja od włoskiej marki daje uczucie wyjątkowej miękkości i niespotykanego dotąd komfortu.

Najnowsza generacja dżinsów gwarantuje niezwykły look i swobodę, a to wszystko dzięki materiałom wzbogaconym o technologię ISKO RECALL™. Opatentowany koncept ISKO™ polega na spiralnym splocie bawełnianych nici wokół rozciągliwych włókien. W efekcie dżinsy są trwałe, dopasowane i nie tracą swojego oryginalnego fasonu. 

İSKO to znak towarowy zastrzeżony przez SANKO TEKSTIL.

Załączniki

Pobierz wszystkie

31_Day3_Robin_623-FOGRA_39.jpg

grafika | 4,3 MB

Pobierz
AW16.17_Calzedonia_MODP0633_219_90pln.jpg

grafika | 1020 KB

Pobierz
Calzedonia_prezentuje_nowe_dzinsy_z_ISKO.docx

docx | 462 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.