KOJĄCA MOC ZAPACHÓW – LINIA AROMATHERAPY OD BATH & BODY WORKS

KOJĄCA MOC ZAPACHÓW – LINIA AROMATHERAPY OD BATH & BODY WORKS

Opublikowany

Zabiegany dzień, stres, zmęczenie... Jeśli potrzebujesz chwili oddechu i odpoczynku, koniecznie zadbaj o siebie! Dzięki linii Aromatherapy od Bath & Body Works nie tylko oderwiesz się na moment od rzeczywistości, ale i sprawisz niezwykłą przyjemność swojej skórze. 

Ze stresem możemy walczyć w różne sposoby. Najskuteczniejszą metodą jest jednak głęboki relaks i skupienie się wyłącznie na sobie – choćby miało to trwać zaledwie pół godziny w ciągu całego dnia. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na weekendowy wypad do SPA, nie myśl, że coś tracisz! Dzięki linii Aromatherapy od Bath & Body Works możesz zyskać nawet więcej – swój własny gabinet odnowy, który masz zawsze na wyciągniecie ręki.

Poranki bywają trudne – każda z nas potrzebuje pobudzenia i motywacji do działania. Co zrobić? Szybki prysznic zamień na zastrzyk pozytywnej energii prosto od Bath & Body Works! Dzięki linii Energy w zaledwie kilka minut naładujesz swoje akumulatory oraz pozostaniesz świeża i wypoczęta przez cały aktywny dzień. Koniecznie ich spróbuj – działają lepiej niż poranna kawa!

Wieczorna pielęgnacja nie musi ograniczać się do zwykłej kąpieli. Dzięki serii cukrowych scrubów Stress Relief oraz Sleep od Bath & Body Works odżywisz swoją skórę, a dodatkowo na zmysły podziałasz magicznymi, relaksującymi nutami zapachowymi. Oddaj się chwili – zamknij oczy i rozkoszuj się głębią olejków eterycznych!

Jeśli potrzebujesz wyciszenia przed snem, nic tak idealnie nie zadziała jak specjalnie skomponowane mgiełki do pościeli od Bath & Body Works. Wystarczy, że spryskasz swoje łóżko jedną z nich, a od razu odczujesz różnicę. Kojąca moc zapachów w nich zawartych sprawi, że zaśniesz bez problemu, a rano wstaniesz wypoczęta i świeża, jak nigdy dotąd!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__1_.jpg

grafika | 1,72 MB

Pobierz
BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__7_.jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__3_.jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__2_.jpg

grafika | 1,79 MB

Pobierz
BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__4_.jpg

grafika | 1,56 MB

Pobierz
BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__6_.jpg

grafika | 989 KB

Pobierz
BBW_KOJACA_MOC_ZAPACHOW__5_.jpg

grafika | 1,04 MB

Pobierz

FOKUS NA DETAL – kolekcja limitowana Gino Rossi