GWIAZDY W LEVI’S® TAILOR TRUCK

GWIAZDY W LEVI’S® TAILOR TRUCK

Opublikowany

Gdzie styl i moda, tam i tłum gwiazd. A kiedy mowa o modzie, która trwa od ponad 143 lat wtedy należy spodziewać się prawdziwej rzeszy znanych osób, które kochają dżinsy. Tak było w przypadku najnowszego projektu marki Levi’s® - Levi’s® Tailor Truck. 

Levi’s® Tailor Truck wystartował 17 czerwca, a swoją trasę zakończy 07 sierpnia podczas Off Festival w Katowicach. Przez niecałe dwa miesiące w Trucku pojawiły się setki fanów mody. Każdy ze swoją wizją dżinsu i pomysłem na stylizację. Licznik przeprowadzonych customizacji rósł w niewiarygodnym tempie, wybijając liczbę z trzema zerami!
 


Wśród gości Trucka znaleźć można znanych przyjaciół marki Levi’s®. Szlaki przetarli uczestnicy programu Top Model – Osi Ugonoh, Karolina Gilon oraz Radek Pestka. Młodzi trendsetterzy i modele ozdobili swoje Truckerki w wyjątkowy sposób.Furorę zrobiły Truckerki spersonalizowane przez polskie top modelki – Martę Dyks, Maję Salamon, Patrycję Gardygajło i Emilię Nawarecką. Dziewczyny kolejny raz udowodniły, że modelki, jak nikt inny, znają się na trendach.
 


Konta na portalach społecznościowych gwiazd, pękają w szwach od zdjęć ciekawych i niepowtarzalnych „customów”. Scustomizowane ubrania marki Levi’s® stały się prawdziwym „must have” tegorocznego lata. Noszą je Dawid Kwiatkowski, Maja Sablewska, Dorota Gardias, Areta Szpura i Karolina Słota z Local Heroes, Patricia Kazadi, Wujaszek i Ciocia Lifestyle, Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Magdalena Cielecka, Ewa Minge, Wujek Samo Zło, Bilon Hemp Gru oraz blogerki – Harel, Style on by Kinga, Rebellook i Pani Ekscelencja.

O marce LEVI’S®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Strauss & Co. w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym świecie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s® jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

grzegorz_pastuszak_photography-5939.jpg

grafika | 818 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.