FILOZOFIA SŁONECZNA

FILOZOFIA SŁONECZNA

Opublikowany

Unikalne podejście do światła słonecznego to jeden z fundamentów filozofii marki Institut Esthederm. Dzieciństwo jej założyciela zapoczątkowało późniejsze badania i przełomowe odkrycia, które doprowadziły do powstania pozytywnego podejścia do ochrony przeciwsłonecznej oraz wyjątkowej linii kosmetyków słonecznych Institut Esthederm. 


Filozofia słoneczna Institut Esthederm związana jest z historią chłopca, którego nadwrażliwość na działanie promieni słonecznych wykluczała opalanie. Ten chłopiec, czyli Jean Noël Thorel został w przyszłości farmaceutą oraz stworzył swoją markę. Wspomnienia z dzieciństwa zaowocowały intensywnymi badaniami oraz wiekopomnym odkryciem - nawet skóra nietolerująca słońca posiada własne mechanizmy adaptacyjne i może się przyzwyczaić do działania promieniowania UV.

Nadmierna ochrona skóry przed słońcem poprzez stosowanie maksymalnych filtrów skutkuje tym, że traci ona swoje zdolności adaptacyjne. Pozytywne podejście do słońca polega na dobraniu odpowiedniej dawki promieniowania w celu pobudzenia naturalnych procesów ochronnych - opalenizny. Zdrowe przebywanie na słońcu powinno się wiązać w takim razie z dwoma kluczowymi kwestiami - przyspieszeniem opalania oraz zachowaniem kapitału młodości. Odpowiedzią na te potrzeby jest technologia UV inCellium Institut Esthederm, czyli potrójna tarcza ochronna przed oparzeniami, uszkodzeniami, zmianami w obrębie DNA oraz fotostarzeniem.


Przy wyborze kosmetyków słonecznych trzeba zwracać uwagę nie tylko na tradycyjne wskaźniki ochrony odnoszące się jedynie do oparzeń, ale także na to by kosmetyk był dobrany do poziomu natężenia promieniowania oraz naszego typu skóry. Institut Esthederm opracował linie produktów, które są przeznaczone dla różnych rodzajów karnacji i poziomów nasłonecznienia. Skóra reagująca na słońce rzadkimi lub częstszymi oparzeniami powinna być chroniona kosmetykami z linii Adaptasun, które przyspieszają proces powstawania naturalnej ochrony - opalenizny. Osoby nietolerujące promieniowania UV powinny wybrać krem Sun Intolerance Treatment lub NO SUN, zaś borykające się z przebarwieniami - Photo Reverse.

Stwórz swojej skórze optymalne warunki do przebywania na słońcu z Institut Esthederm.

Więcej informacji o produktach Institut Esthederm: www.esthederm.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

NoSun_172pln.jpg

grafika | 20,5 KB

Pobierz
Esthederm0307.jpg

grafika | 216 KB

Pobierz
Esthederm0336.jpg

grafika | 224 KB

Pobierz
Esthederm0337.jpg

grafika | 59,4 KB

Pobierz
Esthederm0318.jpg

grafika | 235 KB

Pobierz
Esthederm0375.jpg

grafika | 140 KB

Pobierz
MS0_3447.jpg

grafika | 150 KB

Pobierz
IntolerancesSolairesVisage_179pln.jpg

grafika | 22,6 KB

Pobierz
Adaptasun_Sensitive1_155pln.jpg

grafika | 31,2 KB

Pobierz
Adaptasun_Sensitive_155pln.jpg

grafika | 31,5 KB

Pobierz
PhotoReverse_185pln.jpg

grafika | 22,3 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.