BACKSTAGE KAMPANII #VICEVERSA- Karlie Kloss i Jourdan Dunn dla Liu Jo

BACKSTAGE KAMPANII #VICEVERSA- Karlie Kloss i Jourdan Dunn dla Liu Jo

Opublikowany

Nowa kampania Liu Jo #ViceVersa to opowieść o przyjaźni dwóch międzynarodowych ikon piękna - Karlie Kloss i Jourdan Dunn. Przez pryzmat ich relacji Liu Jo przedstawia niezliczone oblicza kobiecości oraz historię, której bohaterką może być każda z nas - nasz styl, charakter i osobowość. Na zdjęciach backstage widoczna jest niezwykła więź łącząca Karlie i Jourdan.  


Dwie przyjaciółki poznały się w 2008 roku na backstage'u pokazu mody i od razu przypadły sobie do gustu. Powstała między nimi nierozerwalna więź, gdy dowiedziały się że obie mają urodziny 3 sierpnia. Na przestrzeni lat współpracowały przy wielu projektach, lecz kampania #ViceVersa dla Liu Jo to pierwsza okazja do przedstawienia ich niezwykłej relacji.

Prawdziwa przyjaźń jak ta pomiędzy Karlie Kloss i Jourdan Dunn oraz widoczne podczas sesji emocje pokazały, że wszystkie chwile są niezwykłe, a ich doznanie jest indywidualne i niepowtarzalne. #ViceVersa to także przesłanie, które pozostaje w zgodzie z duchem marki: Liu Jo daje możliwość poczucia się wyjątkowo i czarująco. Kolekcje Liu Jo są uniwersalne, dostosowane do kobiecych potrzeb  i zaprojektowane tak, aby każda z nas czuła się piękna, pewna siebie i seksowna, pozostając sobą.  

Zobaczcie jak Karlie i Jourdan idealnie wpisują się w tą koncepcję i okazują sobie uczucia na wyjątkowych zdjęciach backstage.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Puma Trainer stworzony przez Rihanne już w sprzedaży.