CZYSTA AWANGARDA- futrzane kamizelki w jesienno-zimowejkolekcji Andrzej Jedynak  

CZYSTA AWANGARDA- futrzane kamizelki w jesienno-zimowejkolekcji Andrzej Jedynak  

Opublikowany

Obecna aura pogodowa sprzyja zwolenniczkom pięknych i stylowych futer. Okazały płaszcz to nie jedyne rozwiązanie - postaw na skromniejszą, futrzaną kamizelkę, która już kolejny sezon jest niezwykle popularnym elementem zimowej garderoby. Projektanci wymyślają co raz to ciekawsze ich wersje, co doskonale widać na wybiegach Diora czy Stelli McCartney. Andrzej Jedynak także proponuje oryginalne kamizelki w najmodniejszych barwach i wzorach.


Kolekcja futer Andrzej Jedynak na sezon jesienno-zimowy stawia na bardzo żywą i odważną kolorystykę. W wielu modelach wykorzystane zostały intensywne barwy takie jak róż, żółć czy marsala, które dodają nowoczesnego tchnienia i przykuwają wzrok. W stylistyce kamizelek wykorzystano także bardzo popularną w tym sezonie technikę patchworku


Powyższe modele kamizelek Andrzej Jedynak wykoanano z delikatnych pasów futra osadzonego na dzianinie, które tworzą kolorowy efekt przestrzenny. Obydwa modele sprawdzą się w codziennych stylizacjach - kamizelkę można zestawić ze skórzana koszulą, ale także świetnie wygląda narzucona na kurtkę.


Patchworkowe łączenia materiałów są awangardowym rozwiązaniem, które potrafi ożywić całą stylizację. Kamizelka stworzona z kawałków futra w kolorach bieli, granatu, marsali i czerni to bardzo nowoczesny strój. Niecodzienny fason w niezwykłym wydaniu to gwarancja oryginalnej stylizacji na zimowe dni. 


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

male_JEDYNAK_240615-219802.jpg

grafika | 1,53 MB

Pobierz
aj-3300pln.jpg

grafika | 259 KB

Pobierz
aj-4000pln.jpg

grafika | 209 KB

Pobierz
male_JEDYNAK_240615-220042.jpg

grafika | 466 KB

Pobierz
aj-3700pln.jpg

grafika | 191 KB

Pobierz