Futro nowoczesne - jesienno-zimowe propozycje marki Andrzej Jedynak

Futro nowoczesne - jesienno-zimowe propozycje marki Andrzej Jedynak

Opublikowany

Wyrafinowane i eleganckie futra przeżywają w tym sezonie swój renesans. Na światowych wybiegach, m.in. u Fendi i Gucci, można zaobserwować szerokie wykorzystanie intensywnych barw oraz patchworkowych połączeń. Reinterpretacji tych trendów podejmuje się marka Andrzej Jedynak w swojej awangardowej, jesienno-zimowej kolekcji. 

Marka Andrzej Jedynak jest znana z wyjątkowych modeli futer. Także w tym sezonie przygotowała oryginalne propozycje. Na szczególną uwagę zasługują długie płaszcze w geometryczne wzory i krótkie kurtki w kolorowe pasy. 


Nowoczesne akcenty są widoczne m.in. w kolorystyce jesienno-zimowej kolekcji marki. Futrzane kurtki z lisa i lamy w modnych barwach marsali, ciemnego granatu i szarości zostały ożywione pasami różu i błękitu, tworząc awangardową propozycję na miarę naszych czasów. 


Andrzej Jedynak proponuje również futra wykonane techniką patchworku. W kolekcji znajdziemy zarówno płaszcze jak i kurtki. Między innymi krótką kurtkę z futra orylaga z kolorowymi elementami, która idealnie komponuje się ze spodniami z wysokim stanem czy kurtkę w czarno-białą pepitę. Dla osób preferujących dłuższe okrycia doskonałą propozycją będzie futrzany płaszcz z lisa, składający się  z granatowych, czerwonych, czarnych i białych części. Są to propozycje idealne dla osób lubiących odważną stylistykę, nawet w codziennych stylizacjach. 


W kolekcji nie brakuje również dodatków. Zgodnie z obowiązującymi światowymi trendami marka Andrzej Jedynak stawia na skórzane torebki wykończone futrem. Dzięki wykorzystaniu kolorowych akcentów ożywią każdą jesienno-zimową stylizację.


Kopiuj tekst

Udostępnij