Przywróć lata 90. z PUMA x XO
Przywróć lata 90. z PUMA x XO

Przywróć lata 90. z PUMA x XO

Po bardzo udanym zeszłorocznym debiucie, globalna marka sportowa PUMA i Abel Tesfaye a.k.a The Weeknd wracają we wspólnej, nowej kolekcji na jesień/zima 2018.

 Tym razem, kreatywny współpracownik marki i ambasador, The Weekend odświeża streetstyle lat 90. dodając mu nowoczesnego sznytu.  Z kolekcją , której hasłem jest Hołd dla Archiwum przygotuj się na nostalgiczną podróż do okresu znanego ze śmiałych i wyrazistych modowych wyborów.
Kolekcja PUMA x XO po raz pierwszy namieszała w 2017 roku, kiedy to wyjątkowo oczekiwany drop został wyprzedany w salonach na całym świecie. Znany ze swoich inspirowanych militarrnym stylem outfitów, The Weekend przełamał monotonię streetstyle’u lookami, które uosabiają jego podejście do codzienności.
PUMA x XO Terrains

PUMA x XO Terrains

Składając hołd dekadzie, która celebrowała przerysowany i śmiały wygląd, The Weekend po raz kolejny nadaje archiwalnym kolekcjom PUMA z lat 90. swojego indywidualnego stylu. Inspirowana złotą erą kultury ulicy, najnowsza kolaboracja ożywa w retro sylwetkach o odważnym motywie color-blocking’u i nowoczesnej estetyce. Noszone z dumą logo PUMA x XO, które doczekało się wielokrotnych reedycji, w najnowszym dropie jest właściwym powrotem do dekady, która odkryła i wprowadziła śmiałe użycie grafiki i logowania.
W dniu wprowadzenia jego trzeciej kolekcji, The Weekend powiedział „Kolaboracja PUMA x XO okazała się być sukcesem ponieważ dzielimy wspólną pasję tworzenia ponadczasowych projektów w swobodnym stylu.”, dodając „ W tym sezonie poszliśmy w nostalgiczny, ale zabawny klimat uzupełniony o inspiracje z lat 90.
Pierwszy z dwóch pożądanych dropów zawiera model PUMA x XO Terrains, pierwsze w historii niskie sneakersy zaprojektowane przez The Weeknd. Model będący świeżym spojrzeniem na vintage styl butów low-court, wyróżnia się przerysowanymi nierównymi „zębami” w obszarze śródstopia. Wierzchnia część buta pokryta jest połączeniem bogatej anilinowej skóry i zamszowych elementów.
Uzupełnieniem wyglądu jest linia odzieży i akcesoriów dostosowanych do zmieniającego się sezonu. Ulubiony motyw fanów z kolekcji PUMA x XO, czyli trójkątna odznaka nadal pojawiają się w całej kolekcji począwszy od bomberek poprzez dresy, t-shirty, longsleeve’y, czapki, a nawet plecak.

Złap pierwszy drop kolekcji PUMA x XO 13 października na PUMA.com, w salonach PUMA i wybranych salonach na całym świecie.
#PUMAXO
18AW_Social_IG_SP_XO_Polaroid_Q3_MC_HRP_16_2400x2400px.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

18AW_Social_IG_SP_XO_Polaroid_Q3_MC_HRP_16_2400x2400px.jpg

grafika | 5,82 MB

Pobierz
18AW_Social_IG_SP_XO_Q3_1275_2400x2400px.jpg

grafika | 5,9 MB

Pobierz
1.jpg

grafika | 23,4 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.