PROSTO Z WYBIEGU NA SIŁOWNIĘ - ADRIANA LIMA DOŁĄCZA DO RODZINY PUMA

PROSTO Z WYBIEGU NA SIŁOWNIĘ - ADRIANA LIMA DOŁĄCZA DO RODZINY PUMA

SUPERMODELKA, BUSINESSWOMAN I PASJONATKA BOKSU ŁĄCZY SIŁY Z GLOBALNĄ MARKĄ JAKO ICH NAJNOWSZA TRENINGOWA AMBASADORKA

19SS_xRT_Adriana-Lima_BTS_Announcement-Gifting_0015.jpg
Globalna marka sportowa PUMA ma przyjemność ogłosić długoterminową współpracę ze światowej sławy supermodelką, Adrianą Limą. Zostaje ona nową ambasadorką produktów treningowych i będzie reprezentowała markę w globalnych kampaniach marketingowych.
Adriana Lima to fantastyczna mama, wzór do naśladowania dla milionów kobiet i prawdziwa twardzielka. Jeśli nigdy nie widzieliście jej podczas  ćwiczeń, tracicie bardzo wiele. Jak nieustannie pozostaje w formie, by stawać na wybiegach najważniejszych pokazów? Wszystko to zawdzięcza swoim bezwglednym i wymagającym treningom.Prosto z wybiegu na na siłownię, od najlepszych projektów do sportu - taka właśnie jest nowa ambasadorka marki PUMA. 
19SS_xRT_Adriana-Lima_BTS_Announcement-Bra_0044.jpg
,, Wspieranie, zachęcanie i wzmacnianie pewności siebie w kobietach zawsze było dla mnie ważne; to jeden z powodów dla których chciałam współpracować z PUMA. Marka ta bardzo stara się w swoich działaniach zachęcać kobiety do bycia sobą i pokazuje im, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko" - mówi Adriana Lima. "Ludzie widzieli mnie już na wybiegach i na okładkach magazynów - dzięki współpracy z PUMA, chce podzielić się ze wszystkimi moją przygodą z treningami oraz sposobami na prowadzenie zbalansowanego, zdrowego trybu życia."
PUMA zawsze widziała w kobietach ich siłę, wdzięk i pewność siebie. Jedną z najważniejszych wytycznych dla marki jest umacnianie kobiet poprzez dawanie im narzędzi do realizacji ich celów. Niezwykle ważne jest to by mogły mieć zaawansowane technologicznie produkty w połączeniu z modnym designem, które pomogą im pracować jeszcze ciężej by osiągać załozony cel. W końcu, aby być sobą należy przede wszystkim robić swoje.
19SS_xRT_Adriana-Lima_BTS_Jaab-XT_Q1_0129.jpg
19SS_xRT_Adriana-Lima_BTS_Jaab-XT_Q1_0031.jpg
“Adriana jest niezwykle inspirującą, troskliwą i prawidziwą osobą. Jest ucieleśnieniem naszej idei treningowej i kobiecej siły, a jeśli śledzicie ją na Instagramie, to wiecie, że kocha sport, fitness a przede wszystkim boks." - mówi Adam Petrick, Globalny Dyrektor Marki i Marketingu w PUMA. "Jesteśmy  bardzo podekscytowani, że staje się częścia naszej rodziny. Jest idealnym dopełnieniem naszego teamu kobiecych liderek, które osiągnęły wiele w swoich zawodach. Z pewnością pomoże nam inspirować miliony kobiet na całym świecie by wzięły swoje życie we własne ręce i nie bały się spełniać swoich marzeń."
19SS_xRT_Adriana-Lima_BTS_Announcement-Glam_319.jpg
Więcej szczegółów znajdziecie na profilach marki - @PUMA, @PUMAPerformance i  @PUMAWomen. Odwiedźcie about.puma.com i zobaczcie więcej historii na temat działań marki.

Załączniki

Pobierz wszystkie

19SS_xRT_Adriana-Lima_BTS_Announcement-Glam_319.jpg

grafika | 4,25 MB

Pobierz
19SS_xRT_Adriana-Lima_BTS_Jaab-XT_Q1_0031.jpg

grafika | 3,06 MB

Pobierz
19SS_xRT_Adriana-Lima_BTS_Jaab-XT_Q1_0129.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
19SS_xRT_Adriana-Lima_BTS_Announcement-Bra_0044.jpg

grafika | 4,99 MB

Pobierz
19SS_xRT_Adriana-Lima_BTS_Announcement-Bra_0001.jpg

grafika | 3,95 MB

Pobierz
19SS_xRT_Adriana-Lima_BTS_Announcement-Gifting_0015.jpg

grafika | 4,26 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.