Dziecko w szkole i po szkole - panel dyskusyjny w Domu Mody Klif
Dziecko w szkole i po szkole - panel dyskusyjny w Domu Mody Klif

Dziecko w szkole i po szkole - panel dyskusyjny w Domu Mody Klif

Wrzesień to dla wielu maluchów czas nowych wyzwań, planów o odkryć. Ty i twoje dziecko właśnie wkroczyliście w nowy rok szkolny. Wyprawka już kupiona, plan zajęć ułożony, a domowe obowiązki podzielone. Czy jednak wystarczy wcielić w życie tę 10-miesięczną strategię?

Na to i inne „palące rodzicielskie pytania” już 5 września odpowiedzą zaproszeni goście podczas panelu dyskusyjnego w Domu Mody Klif. Spotkanie poświęcone dzieciom rozpoczynającym rok szkolny poruszy ważne zagadnienia z obszaru wsparcia dziecka i pracy z jego potrzebami.
Zaproszeni goście – znana aktorka teatralna i serialowa, a prywatnie mama dwóch dziewczynek, Paulina Holtz; psycholog wychowawczy Jarek Żyliński, twórca innowacyjnych warsztatów dla dzieci i specjalista ds. bezpieczeństwa dzieci w sieci – Marcin Sołodki i Anna Zdort z Fundacji Non Iron, wspierającej dzieci i młodzież z trudnych środowisk, opowiedzą o tym, co czeka nas i nasze pociechy w rozpoczynającym się roku szkolnym.
Panel, moderowany przez Ewę Świerżewską – Kids & Family Marketing Manager w Valkea for Kids, aktywną mamę dwóch córek, ma charakter otwarty i każdy chętny może dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat radzenia sobie ze szkolnymi wyzwaniami dzieci. Eksperci porozmawiają między innymi o tym, jak z dobrym nastawieniem rozpocząć szkołę, jak dobierać zajęcia dodatkowe, o miejscu sportu w życiu współczesnego kilkulatka i co zrobić ze słomianym zapałem. Ważnym i trudnym dla rodziców tematem jest wirtualny świat, w którym coraz więcej czasu spędzają nasze dzieci. Nasi goście spróbują podpowiedzieć, jak pracować z dzieckiem w sieci.
Na to inspirujące spotkanie zapraszamy w środę, 5 września o godzinie 18:00 do Domu Mody Klif.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Dom-Mody-Klif-powrot-do-szkoly.jpg

grafika | 92,2 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.