NAJLEPSZA APLIKACJA DO PROJEKTOWANIA FOTOKSIĄŻEK

NAJLEPSZA APLIKACJA DO PROJEKTOWANIA FOTOKSIĄŻEK

Opublikowany

W sierpniu jury europejskiej organizacji EISA wyłoniło produkty z największym potencjałem na rynku elektronicznym. Wśród laureatów konkursu nie mogło zabraknąć CEWE FOTOKSIĄŻKI, której aplikacja Pure zdobyła nagrodę w sektorze najlepszego serwisu foto.

EISA to organizacja skupiająca aż 28 państw. Przyznawane przez nią nagrody to prestiżowe wyróżnienia, mające swój początek w 1989 roku. Na corocznej gali – odbywającej się w tym roku 21 sierpnia w Berlinie – wręczane są statuetki za najbardziej innowacyjne oraz przystępne cenowo pomysły w szeroko pojętym dziale elektroniki.
Zwycięska aplikacja o nazwie CEWE PHOTOBOOK Pure umożliwia użytkownikowi intuicyjne zaprojektowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI, przy użyciu aplikacji mobilnej. Każdy produkt jest inny, dzięki indywidualnie spersonalizowanej dedykacji oraz okładce, uwzględniającej tytuł i wybraną fotografię. Na wnętrze albumu składają się 22 zdjęcia, pobrane z prywatnej biblioteki zdjęć lub z takich programów, jak Google Photos czy Dropbox.
dflt_te_cpb_lp_pure_slider_02.jpg
Po zatwierdzeniu projektu zdjęcia drukowane są na dodającym nowoczesności matowym papierze.  Następnie po złożeniu zamówienia, otrzymujemy album o wymiarze 15x15cm w twardej oprawie. Dzięki minimalistycznemu wyglądowi i oryginalnemu projektowi, tak przygotowana CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure pozostanie zawsze w trendach i będzie stanowić niezapomnianą pamiątkę. Usługa dostępna jest już w 19 europejskich państwach i cieszy się popularnością ze względu na prosty interfejs oraz przystępne ceny.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

EISA Award Logo CEWE Photobook Pure.jpg

grafika | 95,2 KB

Pobierz
dflt_te_cpb_lp_pure_slider_02.jpg

grafika | 175 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.