ŚWIĘTUJ ŚWIATOWY DZIEŃ FOTOGRAFII RAZEM Z CEWE FOTOKSIĄŻKĄ!
ŚWIĘTUJ ŚWIATOWY DZIEŃ FOTOGRAFII RAZEM Z CEWE FOTOKSIĄŻKĄ!

ŚWIĘTUJ ŚWIATOWY DZIEŃ FOTOGRAFII RAZEM Z CEWE FOTOKSIĄŻKĄ!

Wspominając wakacyjne wyjazdy najczęściej sięgamy po fotografie, przywołujące szczęśliwe, ale też ulotne chwile. 19 sierpnia to Światowy Dzień Fotografii, czyli świetny pretekst do stworzenia własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI i uporządkowania pamiątek z ostatnich urlopów.

CEWE_FOTOKSIAZKA (1).pngCEWE_FOTOKSIAZKA (2).pngCEWE_FOTOKSIAZKA (6).pngCEWE_FOTOKSIAZKA (5).png
Chyba nikt z nas nie może sobie wyobrazić podróży bez zdjęć. W dzisiejszych czasach fotografuje praktycznie każdy, czy to za sprawą profesjonalnej lustrzanki lub tzw. bezlusterkowacem albo po prostu smartfonem, który czeka w naszej kieszeni. Niestety,  często odwlekamy proces wywoływania zdobytych kadrów lub trzymamy je na dysku, a w praktyce nigdy do nich nie wracamy. Poza tym, taka prezentacja zdjęć na smartfonie lub na innym ekranie, to nie to samo co pokaz bardziej elegancki, wręcz klimatycznie klasyczny. 
Jak rozwiązać problem bałaganu ze zdjęciami? Rozwiązaniem jest CEWE FOTOKSIĄŻKA, która pozwala na łatwą i jednocześnie kreatywną zabawę własnymi fotografiami i całym związanym z nimi projektem. Co więcej, dzięki aplikacji mobilnej mamy możliwość tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI np. w podróży, już podczas powrotu z wyjazdu lub jeszcze podczas pobytu. W zależności od wyboru formatu, Twoje zdjęcia możesz pokazywać w wielkości XXL lub w mniejszych formach – zawsze elegancko i czytelnie. W sumie CEWE FOTOKSIĄKA to 10 formatów, 6 papierów i od 22 do 170 stron do zapełnienia zdjęciami. Cały projekt możesz wzbogacać swoimi tekstami, clipartami czy wypukłą czcionką na twardej okładce.
CEWE_FOTOKSIAZKA_WIZERUNKOWE (4).jpgCEWE_FOTOKSIAZKA_WIZERUNKOWE (3).jpgCEWE_FOTOKSIAZKA_WIZERUNKOWE (1).jpgCEWE_FOTOKSIAZKA_WIZERUNKOWE (2).jpg
Film w CEWE FOTOKSIĄŻCE? Przecież to drukowany album ze zdjęciami… A jednak! Z CEWE jest to możliwe! Wystarczy, że podczas tworzenia swojego fotoalbumu przeciągniesz film w dowolne miejsce na stronach fotoksiążki, a kod QR wygeneruje się automatycznie. Podczas przeglądania gotowego wydruku, wystarczy zeskanować go np. smartfonem i tak oto odtworzysz swój film. Zaskocz bliskich i nie trać żadnego wspomnienia.
Zapamiętaj tę datę: 19.08! Dzięki innowacyjnym pomysłom CEWE FOTOKSIĄŻKI, Światowy Dzień Fotografii może być wyjątkowo udany, a Ty przypomnisz sobie wszystkie szczęśliwe chwile i znów poczujesz się jak na wakacjach!
Załączniki

Pobierz wszystkie

CEWE_FOTOKSIAZKA_WIZERUNKOWE (4).jpg

grafika | 376 KB

Pobierz
CEWE_FOTOKSIAZKA_WIZERUNKOWE (3).jpg

grafika | 323 KB

Pobierz
CEWE_FOTOKSIAZKA_WIZERUNKOWE (2).jpg

grafika | 278 KB

Pobierz
CEWE_FOTOKSIAZKA_WIZERUNKOWE (1).jpg

grafika | 82 KB

Pobierz
CEWE_FOTOKSIAZKA (6).png

grafika | 4,3 MB

Pobierz
CEWE_FOTOKSIAZKA (5).png

grafika | 2,89 MB

Pobierz
CEWE_FOTOKSIAZKA_WIZERUNKOWE (5).jpeg

grafika | 257 KB

Pobierz
CEWE_FOTOKSIAZKA_PURE.jpeg

grafika | 90,5 KB

Pobierz
CEWE_FOTOKSIAZKA (9).png

grafika | 1,43 MB

Pobierz
CEWE_FOTOKSIAZKA (8).png

grafika | 1,39 MB

Pobierz
CEWE_FOTOKSIAZKA (1).png

grafika | 1,83 MB

Pobierz
CEWE_FOTOKSIAZKA (4).png

grafika | 3,19 MB

Pobierz
CEWE_FOTOKSIAZKA (2).png

grafika | 2,89 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.