The Dumplings i Mary Komasa w najnowszej kampanii #DOYOU dla marki PUMA pokazują siłę kobiecości i inspirują kobiety do realizacji własnych celów!
The Dumplings i Mary Komasa w najnowszej kampanii #DOYOU dla marki PUMA pokazują siłę kobiecości i inspirują kobiety do realizacji własnych celów!

The Dumplings i Mary Komasa w najnowszej kampanii #DOYOU dla marki PUMA pokazują siłę kobiecości i inspirują kobiety do realizacji własnych celów!

Opublikowany

DO YOU, to przesłanie dla wszystkich silnych i niezależnych kobiet – których nie brakuje wśród nas.                                 DO YOU, to nie poddawanie się regułom i narzuconym normom. To znalezienie własnej drogi i robienie rzeczy dla siebie.

Każda z nas powinna znać i doceniać swoją wartość, bez względu na to jak jesteśmy postrzegane przez otoczenie – i właśnie dlatego PUMA  rusza z kampanią zachęcającą kobiety do bycia sobą i robienia rzeczy dla siebie. Jako marka odpowiedzialna społecznie stawia sobie za zadanie rozprzestrzeniać kobiecą solidarność i siłę, motywując dziewczyny na całym świecie do podążania własną drogą, niezależnie od stawianych przed nimi przeszkód.
Kampania DO YOU skupiona jest wokół dwóch wyjątkowych ambasadorek - Mary Komasy oraz Justyny Święs z The Dumplings . Mary Komasa to jedna z najbardziej charyzmatycznych artystek na polskiej scenie muzycznej. Jest przekonana, że śpiewała zanim zaczęła mówić.  Za tą drobną, tajemniczą blondynką o niebieskich oczach stoi mocny głos, który dociera i porusza najbardziej skrywane emocje słuchacza. Justyna Święs pomimo młodego wieku, uznawana jest za niezwykle dojrzałą artystkę. Wraz z Kubą Karasiem tworzą jeden z najbardziej znanych, polskich duetów muzycznych - The Dumplings.
Fabjanski-Puma-1436-V2.jpg
Te dwie artystki, świadome swojej kobiecości, tym co robią wcielają w życie ideę #DOYOU. Inspirują i zachęcają inne kobiety do znalezienia własnej drogi i kroczenia nią bez względu na to, jak postrzegane są przez innych.
W ramach kampanii Do You powstał wyjątkowy utwór nagrany przez The Dumplings i Mary Komasę. Mary po raz pierwszy, i jak podkreśla, ostatni, zaśpiewa w nim po polsku. Premiera teledysku oraz utworu odbędzie się 26 lipca.  
Ania Bielawska i Dominika Zatorska to kolejne postaci, które odgrywają niezwykle ważną rolę w całym projekcie. Bohaterki kampanii zostały wybrane ze względu na upór w dążeniu do postawionych sobie celów i odwagę w realizacji marzeń. Nie są to twarze z pierwszych stron gazet, ani influencerki z tysiącami followersów na Instagramie, ale prawdziwe dziewczyny, które każdego dnia robią rzeczy dla siebie.  
Fabjanski-Puma-0549-V2.jpg
Ania to dziewiętnastoletnia modelka, którą mimo bardzo młodego wieku, ze względu na swój zawód bardzo szybko musiała nauczyć się samoakceptacji i asertywności. Dominika ma 17 lat i od 9 lat trenuje akrobatykę sportową. Kocha tę dyscyplinę  i jest wytrwała w tym co robi, pomimo, że wymaga to od niej wielu wyrzeczeń, a droga do miejsca, w którym obecnie się znajduje nie zawsze była prosta.
Dominika i Ania zostały także bohaterkami teledysku do utworu, który stał się swoistym manifestem wartości, które marka propaguje w kampanii #DOYOU. Historia klipu toczy się wokół dwóch sióstr  które w różnych sytuacjach w ciągu dnia wspierają się nawzajem w realizacji swoich celów.
DOYOU w tej narracji pokazane jest także jako motto wspierających się kobiet, walczących o swoje miejsce w świecie.
Reżyserem teledysku jest Piotr Matejkowski znany z takich teledysków jak: Uliczne Legendy- Vienia i Kosiego z JWP czy Flary, polskiej hip-hopowej grupy muzycznej Pro8l3m. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Mikołaj Syguda, który znany jest ze współpracy z  artystami takimi jak Rasmentalism, Rebeka oraz Flirtini.
Autorem zdjęć do kampanii jest Paweł Fabjański, a sama sesja odbywała się w klimatycznej przestrzeni sportowej szatni, która pełni w tym przypadku symboliczną rolę miejsca spotkań ambasadorek i bohaterek kampanii.
Dodatkowym elementem kampanii Do You w Polsce jest specjalnie zaprojektowany t-shirt, na którym widnieje hasło Do You, odwrócone lustrzanie, tak by jego przesłanie można było odczytać jedynie patrząc na siebie w lustrze. Jest to podkreśleniem odwagi i niezależności, których PUMA chce dodać kobietom na całym świecie. Wyjątkową typografię nadruku zaprojektowała projektantka graficzna Zuzanna Rogatty.
Twarzą międzynarodowej kampanii DoYou marki PUMA jest aktorka, modelka i aktywistka Cara Delevingne. Zaangażowana w walkę o prawa kobiet, od lat wspiera też inicjatywy mające na celu wyrównanie ich szans na całym świecie.

Premiera teledysku i utworu, które powstały w ramach działań obędzie się w dniu 26.07.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Fabjanski-Puma-2193-V2.jpg

grafika | 1,64 MB

Pobierz
Fabjanski-Puma-1436-V2.jpg

grafika | 1,02 MB

Pobierz
Fabjanski-Puma-0549-V2.jpg

grafika | 912 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.