CELEBRUJ WAKACJE I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE NA NAJLEPSZĄ CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU
CELEBRUJ WAKACJE I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE NA NAJLEPSZĄ CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU

CELEBRUJ WAKACJE I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE NA NAJLEPSZĄ CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU

Opublikowany

W maju ruszyła siódma edycja konkursu organizowanego przez CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, w której na zwycięzców czekają cenne nagrody. Tu nie ma przegranych – aplikując, każdy uczestnik wygrywa już na starcie bon o wartości 50 złotych do wykorzystania na produkty CEWE! Nie zwlekaj i podziel się z nami najpiękniejszymi wspomnieniami!

Konkurs na najlepszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ to wydarzenie cykliczne, odbywające się od siedmiu lat i przyciągające ogromną liczbę zainteresowanych. W tym roku wypada 14. rocznica istnienia marki – przez te wszystkie lata wykonanych zostało ponad 50 MILIONÓW fotoksiążek z niezwykłymi historiami Klientów CEWE! To właśnie z myślą o nich kontynuowany jest konkurs, nagradzający pielęgnowanie wspomnień oraz niepowtarzalnych, wspólnych chwil uchwyconych okiem aparatu.
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (2).jpgCEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (6).jpgCEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (8).jpgCEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (10).jpgCEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (4).jpgCEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (1).jpg
W tej edycji do wygrania są: 3 nagrody główne wygrana miesiąca gwarantowany bon na 50 PLN dla każdego uczestnika Za pierwsze miejsce zwycięzca otrzyma 10.000 PLN na wybraną przez siebie podróż marzeń, która zapewne zachęci do stworzenia kolejnej fotoksiążki! Zajmując drugie miejsce uczestnik może liczyć na aparat fotograficzny o wartości 4000 PLN, a ostatni laureat będzie miał do dyspozycji voucher na 1000 PLN do zrealizowania na fotousługi CEWE. Co więcej, co miesiąc następuje wyłonienie najlepszej pracy i nagrodzenie jej bonem na 500 PLN, również do wykorzystania na usługi CEWE.
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (13).jpgCEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (11).jpgCEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (14).jpg
Okres urlopowy to dobry czas żeby zawalczyć o nagrody, które czekają na Ciebie aż do marca przyszłego roku. Pamiętaj o tym i zabierz ze sobą aparat na najbliższy wyjazd – daj się ponieść emocjom i kreatywnej zabawie, tworząc fotoksiążkę, która nie tylko będzie niesamowitą pamiątką, ale być może stanie się przepustką do wygranej!
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (12).jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (10).jpg

grafika | 667 KB

Pobierz
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (13).jpg

grafika | 650 KB

Pobierz
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (5).jpg

grafika | 568 KB

Pobierz
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (2).jpg

grafika | 593 KB

Pobierz
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (4).jpg

grafika | 624 KB

Pobierz
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (1).jpg

grafika | 567 KB

Pobierz
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (14).jpg

grafika | 587 KB

Pobierz
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (6).jpg

grafika | 578 KB

Pobierz
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (11).jpg

grafika | 479 KB

Pobierz
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (12).jpg

grafika | 718 KB

Pobierz
CEWE_FINAL_NAJLEPSZA_CEWE_FOTOKSIAZKA (8).jpg

grafika | 604 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dziesiąta edycja ECCO Walkathon już za nami!

temu

Warto się przejść!Za nami dziesiąta edycja ECCO Walkathon, który odbyła się na warszawskiej Agrykoli.  Podczas wspólnego spaceru pokonano ponad 81 000 kilometrów, by ECCO - duński producent obuwia - mogło przekazać na cele charytatywne 364 944 złotych.Dodatkowo, dzięki z
SPACERUJ W SŁUSZNYM CELU W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE- ECCO WALKATHON I JEGO AMBASADORZY.

temu

Wyobraźcie sobie ciepłe, jesienne słońce, piękne warszawskie ulice i sobotni spacer. Czy może być coś lepszego? Otóż tak- spacer, który może odmienić czyjeś życie! Jak zapewne wiecie już 15 września największy, charytatywny spacer, ECCO WALKATHON, powraca do Warszawy i nie możemy sobie wyobrazić, że Was tam zabraknie.
Wyjątkowy denim w indywidualnym wydaniu

temu

YOUNIQUE powraca do Polski! Tym razem włoscy artyści odwiedzą Warszawę, Gdynię, Szczecin oraz Rzeszów. Ten wyjątkowy event zadedykowany jest denimowi, który stanowi bardzo ważną część kolekcji Liu Jo. Zarezerwuj sobie jeden dzień w roku i stwórz coś niepowtarzalnego!
ECCO Walkathon wraca we wrześniu!

temu

Największy charytatywny spacer na świecie wraca do Polski i po raz dziesiąty odbędzie w Warszawie! Ponownie szczytny cel imprezy i dobra zabawa zjednoczą ludzi w słusznej sprawie. ECCO Walkathon rozpocznie się 15 września na warszawskiej Agrykoli.