Nowa Odsłona LIU JO- pokaz kolekcji na sezon jesień-zima 2015/16

Nowa Odsłona LIU JO- pokaz kolekcji na sezon jesień-zima 2015/16

Opublikowany

24 września w Domu Mody Klif odbył się pokaz kolekcji jesień-zima 2015/16 ekskluzywnej marki Liu Jo. Okazją do wydarzenia była prezentacja Nowej Odsłony salonu marki.

W czwartek, 24 września o godzinie 19.00 zaprzyjaźnione z marką gwiazdy - Ania Wendzikowska, Ada Fijał, Magda Steczkowska, Paulina Sykut, a także dziennikarze magazynów modowych oraz stałe klientki przybyli do Domu Mody Klif na ekskluzywny pokaz włoskiej marki Liu Jo oraz prezentację Nowej Odsłony salonu.Specjalnie zaprojektowane oświetlenie i nowoczesna forma wybiegu zmieniły wnętrze Domu Mody Klif w luksusową przestrzeń podkreślającą efektowny i wyrafinowany styl Liu Jo. Uroczysta atmosfera otwarcia Nowej Odsłony salonu, wyśmienity catering oraz umilający czas muzyką DJ-ski duet Double Trouble sprawiły, że pokaz marki Liu Jo był ekskluzywnym doświadczeniem dla zaproszonych gości.Stylizacje do pokazu przygotował uznany specjalista od wizerunku gwiazd - Konrad Fado. Goście pragnący skorzystać z porad stylizacyjnych mogli po prezentacji, przy lampce wina, skonsultować się wraz z profesjonalistą w salonie Liu Jo.W jesienno-zimowej kolekcji marki Liu Jo nowoczesność i dzikość przeplatają się z kobiecością i wyrafinowaniem. Prezentację otworzyły sylwetki z linii Sport i Jeans. Następnie wzrok publiczności przykuły linie główne Precollection i Collection czerpiące inspiracje z najnowszych trendów. Pokaz zakończyła linia Le Coctails będąca hołdem dla wieczorowej elegancji. Marka Liu Jo po raz kolejny udowodniła, że moda to nie tylko ubrania, ale także zmysły i emocje.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.