MUSE CUT-OUT

MUSE CUT-OUT

Wybór Cary Delevingne

prewka_18AW_xSP_Prime_Cara_Extreme-Pack_4131_03.jpgprewka_18AW_xSP_Prime_Cara_Extreme-Pack_4127_03.jpgprewka_18AW_xSP_Prime_Cara_Extreme-Pack_4123_07.jpg
Kolorystyczne orzeźwienie na lato 2018. PUMA przedstawia Muse Cut-Out.
Model z rodziny Muse powraca w wielkim stylu. Jego cel? Twoja pewność siebie i niepowtarzalny wygląd. Jako część damskiej linii na AW18 oraz kontynuacja wartości stojących za hasłem „Do You", buty powstały z myślą o kobiecej sile i odwadze. Modelka, aktorka, aktywistka, a także ambasadorka marki – Cara Delevingne doskonale ucieleśnia niezależny styl. Jej nieustępliwość w dążeniu do celu oraz łamanie schematów sprawiają, że model zyskał niepowtarzalny charakter.
To, co wyróżnia Muse Cut-Out to neonowy odcień żółtego, techniczne detale oraz geometryczne linie. Na uwagę zasługuje podzielona podeszwa, której kształt został zainspirowany tańcem. Dla uzyskania futurystycznego looku, projektanci marki PUMA dodali metaliczną klamrę z tworzywa TPU i nadali cholewce geometryczny, wycięty kształt. Najnowocześniejsza technologia miesza się z kobiecym stylem: takie są Muse Cut-Out.
Model pojawi się 19 maja na PUMA.com oraz w wybranych sklepach sneakersowych.
Załączniki

Pobierz wszystkie

18AW_Cara_D.jpg

grafika | 310 KB

Pobierz
18AW_Cara_.jpg

grafika | 250 KB

Pobierz
18AW_Prime_Cara_Muse.jpg

grafika | 176 KB

Pobierz
Muse Cut-Out-informacja_prasowa.pdf

pdf | 214 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.