Brodka „bez prądu” w dżinsowym projekcie od marki Levi’s- niesamowity koncert MTV Unplugged
Brodka „bez prądu” w dżinsowym projekcie od marki Levi’s- niesamowity koncert MTV Unplugged

Brodka „bez prądu” w dżinsowym projekcie od marki Levi’s- niesamowity koncert MTV Unplugged

Opublikowany

12 kwietnia w wyjątkowych przestrzeniach lubelskiego Centrum Spotkania Kultur, Brodka w ramach swojego koncertu MTV Unplugged zaprezentowała nie tylko niezapomniane aranżacje swoich największych hitów, ale też autorską kreację Vasiny stworzoną we współpracy z patronem wydarzenia – marką Levi’s.

MTV-92.jpg
MTV-69.jpg
Przestrzeń o artystycznym sznycie stanowiła idealne tło dla jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych w tym roku – nagrania koncertu Brodki w formule MTV Unplugged. Lublin okazał się nieprzypadkową lokalizacją, a jego CSK miejscem, które przyciągnęło rzesze fanów artystki chcących zobaczyć jej koncert w zupełnie nowej odsłonie.
Partnerem wydarzenia była marka Levi’s, która dzięki historii bogatej we współpracę z muzykami i artystami na całym świecie, dopełniła obrazu tego przedsięwzięcia. Wspólnym, końcowym projektem był wyjątkowy strój sceniczny Brodki, stworzony przez projektantkę i przyjaciółkę artystki-Vasinę, z dżinsu dostarczonego przez markę Levi’s. Spektakularna biała, denimowa sukienka ozdobiona kolorowymi kamieniami doskonale współgrała z kultowymi produktami marki, w które ubrani byli muzycy na scenie.
Zwycięzcy konkursu organizowanego wspólnie przez markę Levi’s oraz MTV Unplugged, oprócz możliwości obejrzenia koncertu, mogli także osobiście spotkać się z artystką w specjalnej strefie VIP. Tam, wśród dżinsowej przestrzeni  Brodka w outficie marki Levi’s podpisywała plakaty oraz robiła sobie zdjęcia z fanami.
Niezapomniany koncert Brodka otworzyła piosenkami ze swojej najnowszej płyty – Clashes, ale w trakcie ponad dwugodzinnego nagrania nie zabrakło też hitów z płyt Granda czy Moje Piosenki. Zgodnie z tradycją MTV Unplugged do wspólnych utworów Monika zaprosiła dwóch gości – Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego, a aby uhonorować wyjątkowe znaczenie jakie miało dla niej zaproszenie do współpracy z MTV – piosenkę „Heart-Shaped Box”Nirvany, której kasetę MTV Unplugged kupiła, jako pierwszą w swoim życiu.
MTV-77.jpg
Brodka znana ze swojego artystycznego i skrupulatnego podejścia do scenografii tym razem także nie zawiodła swoich fanów i oprócz muzycznych przeżyć  zafundowała im także wizualne, niezapomniane widowisko.
Koncert będzie można obejrzeć na MTV Music jesienią tego roku, a płyta wyjdzie w wersji fizycznej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MTV-107.jpg

grafika | 22,6 MB

Pobierz
MTV-76.jpg

grafika | 22,3 MB

Pobierz
MTV-97.jpg

grafika | 22 MB

Pobierz
MTV-108.jpg

grafika | 18,3 MB

Pobierz
MTV-129.jpg

grafika | 13,1 MB

Pobierz
MTV-83.jpg

grafika | 11,1 MB

Pobierz
MTV-92.jpg

grafika | 11,4 MB

Pobierz
MTV-77.jpg

grafika | 10,8 MB

Pobierz
MTV-69.jpg

grafika | 16,1 MB

Pobierz

Kolekcja MANGO High Summer w stylu śródziemnomorskim

Klimat śródziemnomorski, morskie fale i kołyszące się drzewa. To idealny moment, aby wymknąć się na jeden dzień do Deià. Po południu, gdy bryza uderza w skały, sceneria staje się jeszcze bardziej intymna.