Brodka „bez prądu” w dżinsowym projekcie od marki Levi’s- niesamowity koncert MTV Unplugged
Brodka „bez prądu” w dżinsowym projekcie od marki Levi’s- niesamowity koncert MTV Unplugged

Brodka „bez prądu” w dżinsowym projekcie od marki Levi’s- niesamowity koncert MTV Unplugged

12 kwietnia w wyjątkowych przestrzeniach lubelskiego Centrum Spotkania Kultur, Brodka w ramach swojego koncertu MTV Unplugged zaprezentowała nie tylko niezapomniane aranżacje swoich największych hitów, ale też autorską kreację Vasiny stworzoną we współpracy z patronem wydarzenia – marką Levi’s.

MTV-92.jpg
MTV-69.jpg
Przestrzeń o artystycznym sznycie stanowiła idealne tło dla jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych w tym roku – nagrania koncertu Brodki w formule MTV Unplugged. Lublin okazał się nieprzypadkową lokalizacją, a jego CSK miejscem, które przyciągnęło rzesze fanów artystki chcących zobaczyć jej koncert w zupełnie nowej odsłonie.
Partnerem wydarzenia była marka Levi’s, która dzięki historii bogatej we współpracę z muzykami i artystami na całym świecie, dopełniła obrazu tego przedsięwzięcia. Wspólnym, końcowym projektem był wyjątkowy strój sceniczny Brodki, stworzony przez projektantkę i przyjaciółkę artystki-Vasinę, z dżinsu dostarczonego przez markę Levi’s. Spektakularna biała, denimowa sukienka ozdobiona kolorowymi kamieniami doskonale współgrała z kultowymi produktami marki, w które ubrani byli muzycy na scenie.
Zwycięzcy konkursu organizowanego wspólnie przez markę Levi’s oraz MTV Unplugged, oprócz możliwości obejrzenia koncertu, mogli także osobiście spotkać się z artystką w specjalnej strefie VIP. Tam, wśród dżinsowej przestrzeni  Brodka w outficie marki Levi’s podpisywała plakaty oraz robiła sobie zdjęcia z fanami.
Niezapomniany koncert Brodka otworzyła piosenkami ze swojej najnowszej płyty – Clashes, ale w trakcie ponad dwugodzinnego nagrania nie zabrakło też hitów z płyt Granda czy Moje Piosenki. Zgodnie z tradycją MTV Unplugged do wspólnych utworów Monika zaprosiła dwóch gości – Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego, a aby uhonorować wyjątkowe znaczenie jakie miało dla niej zaproszenie do współpracy z MTV – piosenkę „Heart-Shaped Box”Nirvany, której kasetę MTV Unplugged kupiła, jako pierwszą w swoim życiu.
MTV-77.jpg
Brodka znana ze swojego artystycznego i skrupulatnego podejścia do scenografii tym razem także nie zawiodła swoich fanów i oprócz muzycznych przeżyć  zafundowała im także wizualne, niezapomniane widowisko.
Koncert będzie można obejrzeć na MTV Music jesienią tego roku, a płyta wyjdzie w wersji fizycznej.
Załączniki

Pobierz wszystkie

MTV-107.jpg

grafika | 22,6 MB

Pobierz
MTV-76.jpg

grafika | 22,3 MB

Pobierz
MTV-97.jpg

grafika | 22 MB

Pobierz
MTV-129.jpg

grafika | 13,1 MB

Pobierz
MTV-83.jpg

grafika | 11,1 MB

Pobierz
MTV-92.jpg

grafika | 11,4 MB

Pobierz
MTV-77.jpg

grafika | 10,8 MB

Pobierz
MTV-108.jpg

grafika | 18,3 MB

Pobierz
MTV-69.jpg

grafika | 16,1 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Etam Live Show 2018

Już dziś zobacz najbardziej zmysłowy pokaz podczas paryskiego Fashion Week! Etam Live Show to święto pięknych i niezależnych kobiet. Na wybiegu nie zabraknie zaskakujących projektów bielizny, top modelek i dobrej muzyki. Całość będzie można obejrzeć na żywo!
Dziesiąta edycja ECCO Walkathon już za nami!

Warto się przejść!Za nami dziesiąta edycja ECCO Walkathon, który odbyła się na warszawskiej Agrykoli.  Podczas wspólnego spaceru pokonano ponad 81 000 kilometrów, by ECCO - duński producent obuwia - mogło przekazać na cele charytatywne 364 944 złotych.Dodatkowo, dzięki z
SPACERUJ W SŁUSZNYM CELU W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE- ECCO WALKATHON I JEGO AMBASADORZY.

Wyobraźcie sobie ciepłe, jesienne słońce, piękne warszawskie ulice i sobotni spacer. Czy może być coś lepszego? Otóż tak- spacer, który może odmienić czyjeś życie! Jak zapewne wiecie już 15 września największy, charytatywny spacer, ECCO WALKATHON, powraca do Warszawy i nie możemy sobie wyobrazić, że Was tam zabraknie.
Wyjątkowy denim w indywidualnym wydaniu

YOUNIQUE powraca do Polski! Tym razem włoscy artyści odwiedzą Warszawę, Gdynię, Szczecin oraz Rzeszów. Ten wyjątkowy event zadedykowany jest denimowi, który stanowi bardzo ważną część kolekcji Liu Jo. Zarezerwuj sobie jeden dzień w roku i stwórz coś niepowtarzalnego!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.