SZALONY WEEKEND Z LIDIĄ KALITĄ W DESIGNER OUTLET WARSZAWA
SZALONY WEEKEND Z LIDIĄ KALITĄ W DESIGNER OUTLET WARSZAWA

SZALONY WEEKEND Z LIDIĄ KALITĄ W DESIGNER OUTLET WARSZAWA

Gdyby rozejrzeć się po polskiej modzie autorskiej, Lidia Kalita to szalona kobieca różnorodności. To marka zbudowana przez kobietę dla kobiet. A każda jej kolekcja opowiada inną historię. Już 5-7 kwietnia przyjdź do Designer Outlet Warszawa, odwiedź Pop Up Lidii Kality i zajrzyj do świata projektantki.

Lidia Kalita stara się opierać każdą kolekcję na innym, oryginalnym pomyśle. Moda jest jej pasją. Nie dziwi więc fakt, że projektantka jest zdobywczynią wszystkich prestiżowych nagród polskiego świata mody. Już 5-7 kwietnia w Designer Outlet Warszawa powstanie specjalna strefa Pop Up tej najpopularniejszej polskiej kreatorki mody. Odwiedź przestrzeń projektantki, aby zobaczyć kolekcję, stylowo uzupełnić wiosenną garderobę oraz wziąć udział w wyjątkowej akcji „Marzenia Mają Kolor”.
Wspólnie z Designer Outlet Warszawa i Lidią Kalitą podejmij wyzwanie! Razem spełnijmy marzenie pana Marka, który jest jednym z bohaterów projektu „Marzenia Mają Kolor“ (Stowarzyszenia Otwarte Drzwi). Jego marzeniem jest zebranie największej ilości długopisów. Spróbujmy wspólnie podejść do pobicia Rekordu Polski! Wystarczy, że weźmiesz ze sobą długopis i zostawisz go w specjalnie oznaczonym miejscu. Spotkajmy się w strefie Pop Up Lidii Kality w Designer Outlet Warszawa przy wejściu A. Mały gest może spełnić wielkie marzenie!
Desgner Outlet Warszawa
Piaseczno, Puławska 42 E
designeroutletwarszawa.pl

Załączniki

Pobierz wszystkie

ulotka DOW.PNG

grafika | 196 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Etam Live Show 2018

Już dziś zobacz najbardziej zmysłowy pokaz podczas paryskiego Fashion Week! Etam Live Show to święto pięknych i niezależnych kobiet. Na wybiegu nie zabraknie zaskakujących projektów bielizny, top modelek i dobrej muzyki. Całość będzie można obejrzeć na żywo!
Dziesiąta edycja ECCO Walkathon już za nami!

Warto się przejść!Za nami dziesiąta edycja ECCO Walkathon, który odbyła się na warszawskiej Agrykoli.  Podczas wspólnego spaceru pokonano ponad 81 000 kilometrów, by ECCO - duński producent obuwia - mogło przekazać na cele charytatywne 364 944 złotych.Dodatkowo, dzięki z
SPACERUJ W SŁUSZNYM CELU W DOBOROWYM TOWARZYSTWIE- ECCO WALKATHON I JEGO AMBASADORZY.

Wyobraźcie sobie ciepłe, jesienne słońce, piękne warszawskie ulice i sobotni spacer. Czy może być coś lepszego? Otóż tak- spacer, który może odmienić czyjeś życie! Jak zapewne wiecie już 15 września największy, charytatywny spacer, ECCO WALKATHON, powraca do Warszawy i nie możemy sobie wyobrazić, że Was tam zabraknie.
Wyjątkowy denim w indywidualnym wydaniu

YOUNIQUE powraca do Polski! Tym razem włoscy artyści odwiedzą Warszawę, Gdynię, Szczecin oraz Rzeszów. Ten wyjątkowy event zadedykowany jest denimowi, który stanowi bardzo ważną część kolekcji Liu Jo. Zarezerwuj sobie jeden dzień w roku i stwórz coś niepowtarzalnego!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.