Miesiąc kobiet w Domu Mody Klif

Miesiąc kobiet w Domu Mody Klif

Kobiety. Jedne są matkami. Inne córkami. Mają rodziny i przyjaciółki. Porywające pasje i ciekawe zawody to tylko jeden z elementów ich codziennego życia. Życia wypełnionego troską o innych. To z myślą o nich Dom Mody Klif w Warszawie ogłasza marzec miesiącem kobiet i zaprasza na kameralne, specjalnie zaprojektowane wydarzenia.

La Perla Beauty Concept

Zdrowa i młoda. Wypoczęta i zadbana. Każda kobieta marzy, aby tak wyglądała jej skóra w zgiełku codziennego dnia. Już 15 marca w Domu Mody Klif skorzystaj z diagnozy skóry przy pomocy specjalnej kamery i poznaj autorskie zabiegi Kliniki La Perla, które wykorzystują najnowsze technologie. Nie zapomnij o wizytówce! La Perla w Klifie przygotowała konkurs, w którym do wygrania są vouchery na luksusowe zabiegi. W marcu La Perla Beauty Concept otwiera się dla Ciebie. I udowadnia, że na czas dla siebie musisz sobie tylko pozwolić.

Sephora Beauty Lab

To jeszcze nie wszystko. Ta wiosna należy do kobiet. W dniach 22-24 marca pozwól sobie na całą godzinę tylko dla siebie. Godzinę, podczas której profesjonalny doradca dobierze dla Ciebie indywidualny program piękna. Oddaj się w ręce ekspertów wiodących marek kosmetycznych, jak La Prairie, Shiseido, Sisley i Estee Lauder podczas konsultacji Sephora Beauty Lab. Wiemy, że lubisz planować. Zarezerwuj termin pod numerem telefonu 801 801 400, zapisy dostępne są od 15 marca. Tej wiosny celebruj piękno i radość życia z Domem Mody Klif.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Klif Warszawa.jpg

grafika | 11,9 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.