Kulisy najnowszej sesji wizerunkowej Klif na sezon wiosna-lato 2018

Kulisy najnowszej sesji wizerunkowej Klif na sezon wiosna-lato 2018

Opublikowany

Jakie trendy na wiosnę i lato 2018 powinny pojawić się w szafie prawdziwej koneserki mody? Od pysznych pasteli czerpiących inspirację z hiacyntów, przez glamour lat 80., po wyrafinowane falbany i transparentne materiały. Tak jak kwieciste, zwiewne suknie oznaczają początek lata, tak sesja wizerunkowa Klif rozpoczyna nowy sezon i zwiastuje najważniejsze trendy.

W najnowszej sesji wizerunkowej Klif znajdziemy najgorętsze nazwiska branży modowej. Gwiazdą sesji, po raz kolejny, została światowej sławy modelka Patrycja Gardygajło, która pojawiła się na okładkach takich magazynów jak: Vogue, L’Officiel czy Elle. Za obiektywem stanął Adam Pluciński. Fotograf mody, na którego koncie znalazły się sesje m.in. z Anją Rubik, Antoniną Petkovic czy Olą Rudnicką. Jest autorem lookbooków kolekcji polskich projektantów, a jego proces twórczy odznacza się bezustannym poszukiwaniem nowych rozwiązań i kierunków. Stylizacją zajęła się Joanna Ciesielska, stylistka gwiazd, która brała udział w sesjach dla międzynarodowych magazynów mody.

Co możemy podejrzeć za kulisami najnowszej sesji wizerunkowej Klif? Najgorętsze trendy sezonu wiosna/lato 2018, pracę profesjonalistów na światowym poziomie, a także zupełnie nowy wizerunek modelki Patrycji Gardygajło.
Klif od lat wyznacza trendy. Wszystkie stylizacje wykorzystane w sesji zdjęciowej prezentują najgorętsze propozycje ze światowych wybiegów i pokazują je na najnowszych kolekcjach marek dostępnych w Domu Mody Klif w Warszawie i Galerii Klif w Gdyni. Prestiżowe marki odzieżowe z najwyższej półki sąsiadują tu z salonami marek popularnych i butikami polskich projektantów, dzięki czemu stylizacje łączą ze sobą różne estetyki tworząc stylową jakość.

Dom Mody Klif w Warszawie oraz Galeria Klif w Gdyni są źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że stanowi ona odzwierciedlenie naszego charakteru
i stylu życia Dom Mody Klif w Warszawie nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Usługa Concierge, profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa to udogodnienia, dzięki którym Klienci mogą w komfortowej atmosferze oddać się zakupom.
Ciągły rozwój i zaangażowanie w podnoszenie jakości usług potwierdzone jest zdobytymi na przestrzeni lat prestiżowymi nagrodami. Do najważniejszych należą: PRCH Retail Awards za Kampanię Wizerunkową Roku 2016, CEE Retail Real Estate Awards 2012 w kategorii „Project of the Year” oraz dwukrotny tytuł Superbrands Polska za jedną z najsilniejszych polskich marek. Galeria Klif w Gdyni swoją ofertą zaspokoi najbardziej wymagające gusta. Dbając, by każdy Klient mógł w pełni oddać się przyjemności płynącej z zakupów, Klif oferuje profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Kartę Podarunkową. Nieustające polepszanie standardów zaowocowało licznymi prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami. Do najważniejszych należą wyróżnienie PRCH Retail Awards za Kampanię Wizerunkową Roku 2015, czy dwukrotny tytuł Superbrands Polska.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

96KLIF-110118_lowres_fotFilipOkopny.jpg

grafika | 229 KB

Pobierz
94KLIF-110118_lowres_fotFilipOkopny.jpg

grafika | 210 KB

Pobierz
48KLIF-110118_lowres_fotFilipOkopny.jpg

grafika | 248 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.