ZABŁYŚNIJ W KARNAWALE Z SERIĄ BATH&BODY WORKS
ZABŁYŚNIJ W KARNAWALE Z SERIĄ BATH&BODY WORKS

ZABŁYŚNIJ W KARNAWALE Z SERIĄ BATH&BODY WORKS

W sylwestrową noc, gdy miliony fajerwerków rozświetlają niebo, a my wypowiadamy to jedno wyjątkowe życzenie, marzymy, by ta chwila trwała wiecznie… Dzięki magicznej kolekcji od Bath & Body Works jedno życzenie może być spełnione na pewno!

Kolekcja “A Thousand Wishes” to specjalna linia kosmetyków, które pozwolą nam błyszczeć przez cały karnawał! W tej serii Bath & Body Works zaplanowało dla nas wyjątkowy żel do mycia oraz balsam do ciała z witaminą E, krem z wysoko nawilżającym masłem shea, a także oczyszczające mydło do rąk w piance. Dla romantyczek powstały perfumowana mgiełka do ciała oraz świeca o uwodzicielskim zapachu tysiąca życzeń.
Warto dodać, że połyskujące barwy kolekcji Bath & Body Works to nie wszystko! Oczaruje nas również linia zapachowa kosmetyków, na którą składają się różowe prosecco wraz z pigwą. Dopełniają je nuty piwonii krystalicznej oraz kremowego amaretto. Natomiast złocony bursztyn jest kropką nad „i”, dzięki któremu nasze ciało i dusza rozbłysną!
BBW_Thousand_wishes_79PLN(4).jpgBBW_Thousand_wishes_69PLN (5).jpgBBW_Thousand_wishes_79PLN(2).jpgBBW_Thousand_wishes_39PLN (3).jpgBBW_Thousand_wishes_99PLN (1).jpgBBW_Thousand_wishes_119PLN (6).jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

BBW_Thousand_wishes_69PLN (5).jpg

grafika | 6,53 MB

Pobierz
BBW_Thousand_wishes_79PLN(4).jpg

grafika | 5,28 MB

Pobierz
BBW_Thousand_wishes_39PLN (3).jpg

grafika | 4,67 MB

Pobierz
BBW_Thousand_wishes_99PLN (1).jpg

grafika | 3,63 MB

Pobierz
BBW_Thousand_wishes_119PLN (6).jpg

grafika | 7,61 MB

Pobierz
BBW_Thousand_wishes_79PLN(2).jpg

grafika | 5,93 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.