MARKA LEVI’S® PREZENTUJE KAMPANIĘ "CIRCLES"

MARKA LEVI’S® PREZENTUJE KAMPANIĘ "CIRCLES"

Zamysł kreatywny, stworzony przez współpracującą z nami agencję FCB, jako główny cel miał znoszenie podziałów przez celebrowanie naszych podobieństw i różnic.

Marka Levi’s®  ogłosiła dzisiaj start 5-tej części kampanii "Live in Levi’s®"  o tytule "Circles". Kampania ta stworzona przy współpracy z FCB West, celebruje naszą indywidualność  i jedność poprzez muzykę, taniec i ubrania marki Levi’s®. Pomimo naszych licznych różnic, są takie momenty i sposoby poprzez które ludzie mogą być razem aby celebrować nasze wspólne człowieczeństwo, jak również cieszyć się tym co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi oraz, że dzięki temu nasze społeczności są silniejsze. "Circles" ma na celu zrozumienie naszego połączenia poprzez nawet różniące się od siebie kultury i znalezienie radości w naszej indywidualności.
Circles

Circles

Poprzez pokolenia, dekady  i wspólnoty, ludzie noszą ubrania marki Levi’s jako element swojej autentycznej ekspresji. Marka definiowana jest poprzez historie o niej, którymi ludzie dzielą się między sobą.   Nasze hasło "Live In Levi’s®" staje się wyrazem celebracji wszelkich sposobów, na które ludzie noszą ubrania marki w różnych miejscach na całym świecie. Wybierają jeansy Levi’s® jako element komunikowania swojej indywidualności, jednocześnie poprzez noszenie ubrań z logo marki stają się częścią czegoś większego.

"Levi’s® od dawna wciela w życie demokratyczne ideały optymizmu, integracji i postępu" – mówi Jennifer Say, Chief Marketing Officer w  Levi’s®. "Ale co najważniejsze, nasza marka zawsze postępowała z odwagą, uczestnicząc w amerykańskiej obietnicy równości i sprawiedliwości społecznej. Tworząc "Circles" czuliśmy się wyjątkowo, mogąc wziąć udział w dzisiejszej dyskusji z optymizmem, radością i poczuciem wspólnoty."

"Circles" używa tańca aby zilustrować cechy wspólne ekspresji pomiędzy różnymi kulturami, pokazując, że tak naprawdę jesteśmy bardziej podobni niż różni. Nie ważne skąd jesteśmy , w co wierzymy, muzyka i taniec są uniwersalnym językiem. Kiedy tańczymy razem, świętując, zawsze jesteśmy razem w kółku, połączeni jako grupa, poruszając się razem. W środku, jednostka zawsze ma swoją kolej, może pokazać swoją wyjątkowość. W tańcu, zawsze znajdzie się miejsce zarówno na jedność jak i unikalność. Taniec staje się symbolem marki Levi’s® – łącznikiem, który celebruje indywidualność.
Nasz spot kończy się hasłem: "Zobacz jak jednoczy nas taniec. #LiveInLevis"
Wartości marki Levi’s® swój początek mają w odwadze i empatii, które były demonstrowane od czasów założenia Levi Strauss & Co. w 1853. Kiedy Levi Strauss przypłynął do brzegów Kalifornii  i swoje pierwsze zyski przeznaczył na sierociniec, zaczęła się nasza historia wyższości wartości nad profitami. Od tamtej pory, głośno wspieramy inicjatywy równości i walki z dyskryminacją, jak również sprawiedliwości społecznej, poprzez starania o prawa imigrantów, ludzi różnych ras, kobiet i społeczności LGBTQ.

Jeansy Levi’s® od zawsze odgrywały ważną role w kulturze buntowniczych ruchów, były noszone przez protestujących w latach 60tych, tańczących na Woodstocku , tych którzy skakali przy dźwiękach punku i grunge oraz fanów klasycznego rock’n’rolla. Levi’s® stawała się uniformem postępu i solidarności poprzez mijające dekady.

Dzisiaj, w kampanii "Circles", celebrujemy społeczności świętujące razem w jeansach Levi’s® na całym świecie.   Kampania rusza na całym świecie, w tym także w Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Rosji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych I innych krajach. Wszyscy jesteśmy połączeni. Jesteśmy bardziej podobni niż różni. Nasze różnice powinny być celebrowane, gdyż czynią nas silniejszymi.

Zobacz jak jednoczy nas taniec. #LiveInLevis
960px-x-530px-–-Unzipped-Hero-45.png
Powiązane artykuły
Zakochaj się w modzie! Walentynkowa kolekcja NISSA

Walentynki to najbardziej zmysłowy dzień w roku. Kolacja przy świecach, romantyczny spacer czy kino? Niezależnie od naszych planów tego dnia pragniemy wyglądać  wyjątkowo i podkreślić niecodzienność okazji atrakcyjną stylizacją. W walentynkowej ofercie marki NISSA znajdziemy kobiece propozycje, w których można się zakochać!
Ciepła zima ze SKECHERS

Zima zwykle nadchodzi niespodziewanie i nie rozpieszcza nas chłodnym wiatrem, śniegiem i niską temperaturą. Każdego dnia stawiając czoła pogodzie musimy wybierać pomiędzy komfortem, a świetnym wyglądem. W butach marki SKECHERS możemy wyglądać stylowo nie rezygnując z wygody i ciepła. Ta zima okaże się wyjątkowo przyjemna!
Święta z marką F&F

Święta Bożego Narodzenia to długo wyczekiwany czas w roku, który spędzamy w gronie najbliższych, a także okazja, by wyglądać pięknie i zjawiskowo. Odpowiednio dobierając strój, podkreślamy wyjątkowość tego szczególnego dnia. Eleganckie sukienki, nonszalanckie garnitury i klasyczne komplety – bez względu na to, czy wybierasz się na kolację firmową, czy spędzasz Święta z rodziną w domu, w kolekcji F&F znajdziesz propozycje dla siebie. Przeżyj te Święta z marką F&F!
Podaruj bliskim magię SKECHERS

Grudzień to magiczny czas, kiedy poszukujemy dla naszych bliskich wyjątkowych prezentów - takich, które będą nie tylko piękne, ale również przydatne. Świetnym podarunkiem od Świętego Mikołaja okażą się nowe buty. W ofercie marki SKECHERS znajdziemy casualowe i sportowe propozycje, którymi wywołamy uśmiech na twarzach rodziny i przyjaciół. Te Święta będą niezwykle radosne!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.