Poczuj magię świąt – prezentownik od Bath&Body Works
Poczuj magię świąt – prezentownik od Bath&Body Works

Poczuj magię świąt – prezentownik od Bath&Body Works

Opublikowany

Wszyscy lubimy dostawać prezenty, ale jeszcze większą radość sprawia nam uśmiech na twarzy najbliższych, gdy dostaną od nas wymarzony upominek. Jak więc wybrać ten idealny, ale nie poddać się świątecznej gorączce? Bath&Body Works przychodzi nam z pomocą!

Boże Narodzenia to magiczny, rodzinny czas spędzony z najbliższymi. Jednak do czasu aż w spokoju zasiądziemy przy stole, wiele z nas czeka prawdziwa przeprawa w poszukiwaniu prezentów. Galerie handlowe, kolejki, korki… Wszystko na ostatnią chwilę! Aby uniknąć świątecznej gorączki, już teraz pomyśl o podarunkach, które położysz pod choinką. Pamiętaj – najpiękniejsze prezenty to te dawane od serca!
BBW_179PLN.jpgBBW_119PLN.jpgBBW_79PLN.jpgBBW_39PLN.jpgBBW_99PLN.jpgBBW_69PLN.jpg
Niezależnie od tego komu planujesz zrobić miłą niespodziankę w Bath&Body Works z pewnością znajdziesz odpowiedni upominek. Kwiatowa mgiełka do ciała, ultranawilżający krem z masłem shea, orzeźwiający żel pod prysznic, a może pełna aromatów świeca lub zmysłowa woda perfumowana? Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, możesz być pewna, że upominki zadowolą nawet najbardziej wymagających, a także będą pięknie prezentować się pod choinką.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

BBW_179PLN.jpg

grafika | 8,59 MB

Pobierz
BBW_119PLN.jpg

grafika | 7,61 MB

Pobierz
BBW_79PLN.jpg

grafika | 5,93 MB

Pobierz
BBW_39PLN.jpg

grafika | 5,27 MB

Pobierz
BBW_69PLN.jpg

grafika | 5 MB

Pobierz
BBW_99PLN.jpg

grafika | 3,14 MB

Pobierz

Pokaz #CalzedoniaLegShow

Calzedonia po raz pierwszy zaprezentowała swoją kolekcję rajstop podczas wyjątkowego pokazu mody pod hasłem #CalzedoniaLegShow. Wydarzenie odbyło się wieczorem 5 września w głównej siedzibie włoskiej marki w bajecznej Weronie.