THE CARECUT – PRAWDZIWA REWOLUCJA W PIELĘGNACJI TWOICH WŁOSÓW
THE CARECUT – PRAWDZIWA REWOLUCJA W PIELĘGNACJI TWOICH WŁOSÓW

THE CARECUT – PRAWDZIWA REWOLUCJA W PIELĘGNACJI TWOICH WŁOSÓW

Opublikowany

Suche, łamiące się i pozbawione blasku włosy? To już przeszłość! Nowoczesna metoda cięcia, THE CARECUT, sprawi że twoja fryzura zawsze będzie wyglądała jakbyś dopiero wyszła z salonu. Już od czasu swojej oficjalnej premiery ten innowacyjny system wzbudził zachwyt zarówno wśród fryzjerów i klientów, jak również ekspertów w tej dziedzinie.

03 TCC THE CARECUT.jpg01 TCC THE CARECUT.jpg02 TCC THE CARECUT.jpg
Mocne, zdrowe włosy, brak rozdwajających się końcówek oraz ich uszczelnienie, a także naturalny, piękny połysk – to tylko niektóre z zalet odróżniających cięcia wykonywane za pomocą nożyczek THE CARECUT od innych metod. Wyeliminowanie rozdwajających końców gwarantuje zdrowy wzrost, co jest szczególnie ważne przy długich włosach. Ten nowoczesny termiczny system cięcia oferowany jest jedynie w salonach fryzjerskich i oparty jest na zastosowaniu delikatnego ciepła, uszczelniającego końce. Oznacza to, że wewnątrz zamknięte zostają naturalne substancje nawilżające i pielęgnacyjne (jak m.in. keratyna). Tym samym włos chroniony jest kompleksowo przed wpływem środowiska i suszeniem. Pozytywne opinie o zabiegu wyrażają nie tylko fryzjerzy, ale i eksperci, potwierdzający efekty nowej metody, rozwiewając tym samym potencjalne wątpliwości zainteresowanych klientów.

Wyeliminowanie rozdwajających końców gwarantuje zdrowy wzrost włosa, a najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest termiczny system THE CARECUT. Jeśli spojrzymy na rozdwojony włos pod mikroskopem, zobaczymy, że po użyciu tej metody końcówki zamykają się, tym samym wzmacniając się i uelastyczniając

tłumaczy ekspert pielęgnacji włosów, Ingo Wertenbruch*

04 TCC THE CARECUT.jpg07 TCC THE CARECUT.jpg05 TCC THE CARECUT.jpg06 TCC THE CARECUT.jpg13 TCC THE CARECUT Schnitt.jpg
Szczególnym elementem wyróżniającym tę nowoczesną metodę jest unikalne połączenie cięcia oraz pielęgnacji w jednym. Efekty uzyskane przy jej użyciu znacząco różnią się od tych otrzymywanych poprzez konwencjonalne narzędzia. Specjalne podgrzewane elektrycznie nożyczki podczas strzyżenia wzmacniają strukturę włosa, zachowując jego naturalny połysk, intensywność koloru i nadają wyjątkową objętość fryzurze. Możemy pożegnać się z suchymi końcami na dobre!
Liczba zainteresowanych rośnie z miesiąca na miesiąc, a zabieg cieszy się wyjątkową popularnością wśród kobiet chcących poprawić kondycję długich włosów, wymagających szczególnej pielęgnacji.

Uszczelnienie włosa podczas strzyżenia i tym samym zatrzymanie w nim naturalnie obecnej keratyny to najzdrowsza i najlepsza metoda pielęgnacji. Stwarza to najdogodniejsze warunki dla jego zdrowego wzrostu”

podkreśla ekspert

Narażone na liczne czynniki zewnętrzne – zanieczyszczenia powietrza, wahania temperatury, promienie UV oraz zabiegi chemiczne i mechaniczne, jak farbowanie, suszenie czy prostowanie – stopniowo ulegają zniszczeniu, tracąc najważniejsze substancje nawilżające. Skutki widać od razu.
Włosy tracą połysk, objętość i odporność oraz stają się matowe i kruche. Jak więc o nie zadbać? Regularne cięcie nowoczesną metodą pielęgnacji gwarantuje piękne, błyszczące włosy od cebulek po same końce na długo!
08 TCC THE CARECUT.jpg11 TCC THE CARECUT.jpg09 TCC THE CARECUT.jpg
Podobnie jak odżywka lub maska, THE CARECUT zapewnia objętość, połysk, elastyczność i sprężystość, lecz bez żadnych zabiegów chemicznych. To coś więcej niż zwykłe strzyżenie –  to przede wszystkim zabieg przywracający blask twojej fryzurze. Rozdwojone końcówki oficjalnie przechodzą do historii, a zdrowe, silne włosy to rzeczywistość, a nie jedynie niedoścignione marzenie!
Zabieg nożyczkami THE CARECUT dostępny jest w wybranych salonach fryzjerskich, m.in. w Hair&Nail Concept w Warszawie.
Dodatkowe informacje i wyszukiwarkę salonów partnerskich znajdziesz na www.carecut.com

O THE CARECUT 
THE CARECUT to rewolucyjna koncepcja firmy JAGUAR, marki należącej do United Salon Technologies GmbH (UST) i będącej częścią Zwilling J.A. Grupa Henckels. Dzięki obrotom na poziomie 30 milionów euro, UST jest liderem rynku fryzjerskiego w segmencie specjalistycznych nożyczek, zatrudniając około 200 pracowników w swojej siedzibie w Solingen w Niemczech. Przyrządy fryzjerskie i profesjonalne narzędzia stylizacyjne produkowane i sprzedawane są od 1932 roku i dystrybuowane w ponad 80 krajach na świecie.

Więcej informacji na: http://www.carecut.com

*Ingo Wertenbruch jest certyfikowanym mistrzem fryzjerstwa w Niemczech i biegłym zaprzysiężonym w tej dziedzinie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

10 TCC THE CARECUT.jpg

grafika | 8,15 MB

Pobierz
08 TCC THE CARECUT.jpg

grafika | 8,03 MB

Pobierz
11 TCC THE CARECUT.jpg

grafika | 7,96 MB

Pobierz
09 TCC THE CARECUT.jpg

grafika | 7,65 MB

Pobierz
03 TCC THE CARECUT.jpg

grafika | 9,46 MB

Pobierz
02 TCC THE CARECUT.jpg

grafika | 2,39 MB

Pobierz
01 TCC THE CARECUT.jpg

grafika | 621 KB

Pobierz
07 TCC THE CARECUT.jpg

grafika | 508 KB

Pobierz
04 TCC THE CARECUT.jpg

grafika | 80,1 KB

Pobierz
05 TCC THE CARECUT.jpg

grafika | 93,7 KB

Pobierz
06 TCC THE CARECUT.jpg

grafika | 70,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Naturalne orzeźwienie z The Body Shop

temu

Kiedy trwa zima, nasza skóra jest wrażliwsza i bardziej podatna na niekorzystne działanie mrozu czy wiatru. The Body Shop chcąc zapewnić nam najlepszą ochronę, przedstawia trzy linie kosmetyków, które w naturalny sposób zadbają o naszą cerę i pozwolą nam czuć się pięknie bez względu na porę roku.
Olśniewająca magia gwiazd z najnowszą linią kosmetyków do makijażu The Body Shop

temu

Zimą łatwo jest zatracić naturalny blask, a każda z nas chce czuć się wyjątkowo i pięknie. Każda z nas wie też, że dobry makijaż to podstawa pewności siebie, dlatego The Body Shop we współpracy z modową marką House of Holland stworzyły zupełnie nową, zimową kolekcję kosmetyków, która zachwyci otoczenie i pozwoli nam błyszczeć każdego dnia, bez względu na okazję.
IDEALNE ŚWIĘTA Z BATH&BODY WORKS – KOLEKCJA THE PERFECT HOLIDAY

temu

Spraw, by te Święta były naprawdę wyjątkowe! Dzięki najnowszej kolekcji od Bath&Body Works, The Perfect Holiday, sprawisz radość najbliższym, a wokół siebie roztoczysz blask na cały ten magiczny czas.
ZABŁYŚNIJ W KARNAWALE Z SERIĄ BATH&BODY WORKS

temu

W sylwestrową noc, gdy miliony fajerwerków rozświetlają niebo, a my wypowiadamy to jedno wyjątkowe życzenie, marzymy, by ta chwila trwała wiecznie… Dzięki magicznej kolekcji od Bath & Body Works jedno życzenie może być spełnione na pewno!

LONDON FASHION WEEK THE STYLE - KAPSUŁOWA KOLEKCJA NEW LOOK

Kooperacja New Look z British Fashion Council to nie tylko wizerunkowy prestiż, ale i nowe wyzwania. Stworzona z tej okazji kapsułowa kolekcja London Fashion Week The Style to zdecydowanie mocne rozpoczęcie sezonu!