NISSA w Aliganza Fashion Agency

NISSA w Aliganza Fashion Agency

Opublikowany

Wraz z początkiem czerwca NISSA, marka odzieżowa pochodząca z Rumunii, dołączyła do grona klientów Aliganza Fashion Agency.

Założona w 2002 roku NISSA to międzynarodowa marka tworząca wysokiej jakości damską odzież. Posiada obecnie 15 butików w Rumunii, prowadzi sprzedaż w sklepie online, dostępna jest też nie tylko w Europie, ale i w Ameryce oraz na Bliskim Wschodzie. NISSA doceniana jest za projekty, które podkreślają siłę kobiecości oraz wyróżniają się najwyższej jakości tkaninami i ponadczasowym designem.  

Od czerwca 2017 agencja jest odpowiedzialna za działania z zakresu kontaktu z mediami, PR-u produktowego, a także projektów specjalnych i współpracy VIP. Kolekcję marki będzie można zobaczyć w showroomie stacjonarnym oraz wirtualnym.

Obsługą klienta zajmie się zespół: Senior Account Executive Katarzyna Rodzoch oraz Junior Account Executive Marta Rzepecka.
Aliganza Fashion Agency jest pierwszą w Polsce agencją komunikacji 360 stopni, specjalizującą się w obsłudze rynku branży lifestyle, mody oraz beauty. Agencja działa od 2000 roku, a swoim Klientom oferuje usługi z zakresu kompleksowych strategii komunikacyjnych oraz marketingowych, celebrity endorsement, działań w social media oraz eventów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

aliganza_logo_1.png

grafika | 8,83 KB

Pobierz
LOGO NISSA 2015 b-w.jpg

grafika | 773 KB

Pobierz

Get the look – Chloe Moretz

Wokół dwudziestoletniej Chloe zrobiło się ostatnio wiele szumu. Już od kilku lat jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych młodych gwiazd, a jej kariera aktorska nabiera tempa. Jej look na czerwonym dywanie zawsze robi wrażenie. Aktorka prywatnie także potrafi bawić się modą i tworzyć pomysłowe i przyciągające uwagę codzienne stylizacje.