KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY – KOLEKCJA KIDDY OD YES

KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY – KOLEKCJA KIDDY OD YES

Opublikowany

Kolekcja Kiddy od YES nawet w najbardziej pochmurny dzień kieruje nasze myśli ku beztroskim, pełnym szaleństwa chwilom! Uśmiechnięte buzie, czerwone serca, magiczne gwiazdki... Wszystkie te kształty wspaniale oddają klimat cudownych, dziecięcych lat.

Kolorowa linia Kiddy powstała z myślą o najmłodszych. Fantastyczna feeria barw i radosnych wzorów wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Bransoletki, naszyjniki oraz kolczyki będą doskonałym rozwiązaniem jako upominek od serca dla twojej pociechy.
YES_KIDDY_99PLN.jpgYES_KIDDY_99PLN (5).jpgYES_KIDDY_89PLN.jpgYES_KIDDY_119PLN (2).jpgYES_KIDDY_89PLN (3).jpgYES_KIDDY_99PLN (4).jpgYES_KIDDY_89PLN (2).jpgYES_KIDDY_119PLN.jpgYES_KIDDY_59PLN.jpgYES_KIDDY_99PLN (3).jpgYES_KIDDY_99PLN (2).jpgYES_KIDDY_59PLN (2).jpgYES_KIDDY_59PLN (3).jpg
Najnowsza kolekcja biżuterii YES została wykonana ze srebra, którą zdobią różnobarwne elementy pokryte emalią, a także perły i korale Swarovskiego. Kiddy to naturalny symbol szczęścia i miłości, przeznaczony zarówno dla córek, jak i mam! Barwny zawrót głowy z pewnością udzieli się nie tylko tobie, ale i wszystkim w twoim otoczeniu.
Kolekcja Kiddy jest dostępna w sprzedaży w Salonach YES oraz na YES.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

YES_KIDDY_99PLN.jpg

grafika | 2,2 MB

Pobierz
YES_KIDDY_99PLN (5).jpg

grafika | 2,2 MB

Pobierz
YES_KIDDY_99PLN (4).jpg

grafika | 2,18 MB

Pobierz
YES_KIDDY_99PLN (2).jpg

grafika | 2,18 MB

Pobierz
YES_KIDDY_99PLN (3).jpg

grafika | 2,17 MB

Pobierz
YES_KIDDY_89PLN.jpg

grafika | 2,11 MB

Pobierz
YES_KIDDY_119PLN.jpg

grafika | 2,07 MB

Pobierz
YES_KIDDY_119PLN (2).jpg

grafika | 2,08 MB

Pobierz
YES_KIDDY_89PLN (2).jpg

grafika | 2,07 MB

Pobierz
YES_KIDDY_59PLN (2).jpg

grafika | 1,99 MB

Pobierz
YES_KIDDY_89PLN (3).jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
YES_KIDDY_59PLN.jpg

grafika | 2,04 MB

Pobierz
YES_KIDDY_59PLN (3).jpg

grafika | 1,97 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
MEDUZA W TRÓJWYMIARZE, CZYLI NAJNOWSZA KOLEKCJA VERSACE

temu

Kultowe symbole domu mody Versace zostały zinterpretowane na nowo w najnowszej kolekcji okularów. Luksusowe detale takie jak, Meduza w 3D czy też klasyczny motyw - grecki klucz, pojawiły się między innymi na eleganckich, oktanowych zausznikach dostępnych w świeżej i jasnej palecie kolorystycznej.
NOWOŚĆ OD RAY-BAN® - SOCZEWKI BLAZE

temu

W sezonie SS17 marka Ray-Ban® zaskakuje nowościami i przenosi pojęcie zabawy na wyższy poziom. Innowacyjna, płaska konstrukcja soczewek Blaze wychodzi poza oprawki, odświeżając kultowe modele, takie jak Clubmaster, Shooter czy Round.
MUST HAVE TEGO SEZONU – MULE

temu

W tym sezonie z wysokich szpilek przerzucamy się na bardziej stabilne buty, które sprawią, że przez cały dzień będziesz czuła się swobodnie, a twoje nogi wypoczęte!
MEET THE NEW GENERATION Z VINCENTEM GALLO - KAMPANIA SS17 MARKI PERSOL

temu

W sezonie wiosna-lato 2017 Persol odświeżył kultowy klasyk, będący znakiem rozpoznawczym marki oraz wzbogacił rodzinę 649 o nowe modele okularów. Odmienione formy łączą subtelne odcienie metalu, wytworne końcówki z acetatu oraz soczewki mineralne, tworzące nową, bezkompromisową nowoczesną ikonę. Twarzą tegorocznej kampanii MEET THE NEW GENERATION został amerykański artysta Vincent Gallo.

Get the look – Heidi Klum

Heidi Klum, światowej sławy niemiecka modelka, na co dzień wybiera przede wszystkim wygodne stylizacje, składające się z ponadczasowych klasyków, które gwarantują jej perfekcyjny wygląd podczas wypełniania codziennych obowiązków czy w trakcie spaceru z partnerem.