PUMA® prezentuje rewolucję w sznurowaniu z NETFIT TECHNOLOGY

PUMA® prezentuje rewolucję w sznurowaniu z NETFIT TECHNOLOGY

Jeden but. Nieskończenie wiele możliwości.

Kontynuując tradycję rozwijania innowacyjnego podejścia do obuwia sportowego, marka PUMA zaprezentowała NETFIT - unikalny system sznurowania, oferujący nieograniczone możliwości związane ze zmianami i dostosowywaniem formy i stylu sneakersów.
Technologia NETFIT wzmacnia dopasowanie i stabilność buta dzięki połączeniu zaawansowanej konstrukcyjnie siatki z elastycznym materiałem bazowym. Dzięki tkaninie o kwadratowych oczkach, użytkownicy mają pełną kontrolę nad sznurowaniem. Bez względu na styl, sylwetkę, czy potrzeby – można dostosować swój but według własnych upodobań. Szerokie możliwości technologii NETFIT dają każdemu szansę na bycie tak kreatywnym, jak to tylko możliwe!
Na ulicach, bieżniach i siłowni – technologia NETFIT będzie wykorzystywana zarówno w modelach butów sportowych, jak i biegowych, pozwalając użytkownikowi na całkowite dostosowanie stylu i formy. Zespół ds. innowacji marki PUMA jako wskazówki dla użytkowników opracował pięć opcji sznurowania dla biegaczy, jednak wachlarz możliwości jest nieograniczony. Pięć systemów sznurowania to:
- sznurowanie standardowe - dla biegaczy, którzy potrzebują minimalnej asekuracji,
- sznurowanie stabilne - dla biegaczy, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia śródstopia,
- sznurowanie szerokie - dla biegaczy o szerszych stopach,
- sznurowanie wąskie, dla biegaczy o szczupłych stopach,
 - sznurowanie wspierające piętę - dla tych, którzy preferują mocniejsze dopasowanie w tylnej części buta.
Czołowi sportowcy PUMY, w tym najszybszy człowiek świata – Usain Bolt - będą nosić buty z technologią NETFIT w trakcie treningów do Mistrzostw Świata w Londynie 2017.
“Dużo trenuję, czasem za dużo,  a moje treningi są zawsze zróżnicowane. Czasami skupiam się na ćwiczeniach wytrzymałościowych, innym razem pracuję nad szybkością i zwinnością, więc niezwykle ważne są buty na tyle elastyczne, by pasowały do wszystkich typów aktywności.” - mówi Bolt. “Najlepsza w technologii NETFIT jest jej konfigurowalność, czyli to, że mogę sznurować buty w dowolny sposób, nie tylko by uzyskać idealne dopasowanie, ale również by uruchomić swoją kreatywność. Czasem marzysz o tym, żeby zaprojektować buty skrojone idealnie na twoją stopę i teraz już możesz. A co ważne, twoje buty wyglądają świetnie, a to najważniejsze, prawda?”
Adam Petrick, Dyrektor ds. Marketingu Globalnego, powiedział: “Celem marki PUMA jest nieustanne kierowanie designu produktów sportowych w stronę unikalności i innowacyjności. NETFIT zdecydowanie jest tego przykładem - to innowacja w zakresie wydajności, która pozwala sportowcom na każdym poziomie i z różnych dyscyplin stworzyć własne, doskonale dopasowane modele obuwia. Prawdopodobnie jeszcze bardziej ekscytujące są możliwości twórcze - każdy może użyć sznurówek w różnych kolorach, kształtach, długościach i dać wyraz swojemu stylowi i indywidualnym gustom. Razem z NETFIT, wprowadzamy modę i styl w świat sportu, w sposób unikalny dla PUMY.”
Technologia NETFIT będzie dostępna również w wielu produktach piłkarskich PUMY, dając zawodnikom nieograniczone możliwości customizacji ich gry. Dla tych, którzy wierzą, że styl zaczyna się od butów, NETFIT wypuści również kluczowe lifestylowe sylwetki, takie jak Tsugi.
Technologia NETFIT PUMY wystartuje oficjalnie w Maju 2017 butem Speed IGNITE NETFIT, od 10 Maja dostępny będzie 365 evoKNIT NETFIT, od 1 czerwca męski i damski IGNITE NETFIT oraz Tsugi NETFIT oraz od 1 lipca m.in. IGNITE Limitless NETFIT, Tsugi NETFIT, 365 NETFIT, evoSPEED Indoor NETFIT.
#LacedUp
Załączniki

Pobierz wszystkie

WEEKEND TSUGI.jpg

grafika | 40,6 MB

Pobierz
NETFIT SPIKE WNS.jpg

grafika | 4,76 MB

Pobierz
GRIEZMANN.jpg

grafika | 4,75 MB

Pobierz
ANDRE1.jpg

grafika | 12,5 MB

Pobierz
JULIAN EDELMAN.jpg

grafika | 4,93 MB

Pobierz
NETFIT IGNITE 2-2.jpg

grafika | 18,9 MB

Pobierz
NETFIT SPEED 6.jpg

grafika | 15,2 MB

Pobierz
NETFIT SPEED 4.jpg

grafika | 13,1 MB

Pobierz
NETFIT SPEED (6).jpg

grafika | 7,28 MB

Pobierz
NETFIT LIMITLESS.jpg

grafika | 5,74 MB

Pobierz
NETFIT IGNITE 3.jpg

grafika | 8,02 MB

Pobierz
NETFIT IGNITE WNS 5.jpg

grafika | 7,47 MB

Pobierz
evoSPEED INDOOR 4.jpg

grafika | 3,7 MB

Pobierz
BOLT 3.jpg

grafika | 12,8 MB

Pobierz
BOLT 2.jpg

grafika | 12 MB

Pobierz
NETFIT TSUGI2.jpg

grafika | 8,41 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.