PRZEGLĄD SPODNI OD MARKI NEW LOOK
PRZEGLĄD SPODNI OD MARKI NEW LOOK

PRZEGLĄD SPODNI OD MARKI NEW LOOK

Opublikowany

Szukasz idealnych spodni na wiosenne dni? Takich, które doskonale sprawdzą się zarówno w czasie weekendowych wypadów, jak i na co dzień do pracy? Szeroki asortyment znajdziesz w sklepach New Look, gdzie czekają na ciebie, utrzymane w najnowszych trendach, rozszerzane spodnie. Plisowane, w kratę, z wysokim stanem, a może w elegancki kant? Wybrany model połącz z ulubioną koszulą, marynarką czy wpuszczonym do środka t-shirtem, a możesz być pewna, że będziesz wyglądać modnie, niebanalnie i przede wszystkim niezwykle stylowo!
NEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI (5).jpgNEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI (4).JPGNEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI£24.99 €29.99 139zl (2).jpgNEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI (3).jpgNEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI.jpgNEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI (2).jpgNEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI£24.99 €29.99 139zl.jpgNEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI (1).jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

NEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI (4).JPG

grafika | 1,11 MB

Pobierz
NEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI£24.99 €29.99 139zl (2).jpg

grafika | 820 KB

Pobierz
NEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI (3).jpg

grafika | 688 KB

Pobierz
NEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI£24.99 €29.99 139zl.jpg

grafika | 415 KB

Pobierz
NEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI (5).jpg

grafika | 2,12 MB

Pobierz
NEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI (1).jpg

grafika | 266 KB

Pobierz
NEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI.jpg

grafika | 188 KB

Pobierz
NEWLOOK_PRZEGLAD_SPODNI (2).jpg

grafika | 216 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
MEDUZA W TRÓJWYMIARZE, CZYLI NAJNOWSZA KOLEKCJA VERSACE

temu

Kultowe symbole domu mody Versace zostały zinterpretowane na nowo w najnowszej kolekcji okularów. Luksusowe detale takie jak, Meduza w 3D czy też klasyczny motyw - grecki klucz, pojawiły się między innymi na eleganckich, oktanowych zausznikach dostępnych w świeżej i jasnej palecie kolorystycznej.
NOWOŚĆ OD RAY-BAN® - SOCZEWKI BLAZE

temu

W sezonie SS17 marka Ray-Ban® zaskakuje nowościami i przenosi pojęcie zabawy na wyższy poziom. Innowacyjna, płaska konstrukcja soczewek Blaze wychodzi poza oprawki, odświeżając kultowe modele, takie jak Clubmaster, Shooter czy Round.
MUST HAVE TEGO SEZONU – MULE

temu

W tym sezonie z wysokich szpilek przerzucamy się na bardziej stabilne buty, które sprawią, że przez cały dzień będziesz czuła się swobodnie, a twoje nogi wypoczęte!
MEET THE NEW GENERATION Z VINCENTEM GALLO - KAMPANIA SS17 MARKI PERSOL

temu

W sezonie wiosna-lato 2017 Persol odświeżył kultowy klasyk, będący znakiem rozpoznawczym marki oraz wzbogacił rodzinę 649 o nowe modele okularów. Odmienione formy łączą subtelne odcienie metalu, wytworne końcówki z acetatu oraz soczewki mineralne, tworzące nową, bezkompromisową nowoczesną ikonę. Twarzą tegorocznej kampanii MEET THE NEW GENERATION został amerykański artysta Vincent Gallo.