LEVI’S® ORANGE TAB - powrót do lat 60-tych

LEVI’S® ORANGE TAB - powrót do lat 60-tych

Opublikowany

Kolekcja Orange Tab będąca powrotem do lat 60-tych nawiązuje do młodzieńczej rewolucji tamtych czasów, a jednocześnie wnosi powiew świeżości do współczesnej mody. W czasach kontrkulturowego buntu przełomu lat 60-tych i 70-tych Orange Tab był idealną alternatywą klasycznej kolekcji Red Tab, a w ostatnim czasie stał się obiektem pożądania dla kolekcjonerów vintage’owego denimu.
orange tab_2.jpeg
W sezonie wiosna-lato 2017, Levi’s® wraca z odświeżoną i zreinterpretowaną na nowo kolekcją Orange Tab. Projektanci marki uaktualnili vintage’owe modele oraz tkaniny, zachowując rewolucyjnego ducha z lat 60. i wczesnych 70.
W kolekcji męskiej znajdziemy m.in. klasyczne dżinsy 517, 510™ Skinny i 505C, oversizowe
t-shirty vintage, klasyczną koszulę Western  oraz inspirowane stylistyką retro, dżinsowe kurtki Trucker. Dla kobiet pojawi się niepowtarzalna seria dżinsów Orange Tab 700 w obowiązującym trendzie vintage, w odcieniach nawiązujących do lat 70 – w tym Levi’s 721 z wysokim stanem, klasyczne dżinsy 517, spódnice w kształcie litery A, zdobione na przodzie zamkiem błyskawicznym, kombinezony i ogrodniczki oraz bardzo modne w ostatnim czasie dżinsy 3/4 z serii 505C.
orange tab_10.jpeg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

orange tab_16.jpeg

grafika | 267 KB

Pobierz
orange tab_26.jpeg

grafika | 373 KB

Pobierz
orange tab_22.jpeg

grafika | 392 KB

Pobierz
orange tab_19.jpeg

grafika | 370 KB

Pobierz
orange tab_18.jpeg

grafika | 303 KB

Pobierz
orange tab_1.jpeg

grafika | 214 KB

Pobierz
orange tab_14.jpeg

grafika | 346 KB

Pobierz
orange tab_13.jpeg

grafika | 253 KB

Pobierz
orange tab_2.jpeg

grafika | 207 KB

Pobierz
orange tab_7.jpeg

grafika | 285 KB

Pobierz
orange tab_3.jpeg

grafika | 233 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
MEDUZA W TRÓJWYMIARZE, CZYLI NAJNOWSZA KOLEKCJA VERSACE

temu

Kultowe symbole domu mody Versace zostały zinterpretowane na nowo w najnowszej kolekcji okularów. Luksusowe detale takie jak, Meduza w 3D czy też klasyczny motyw - grecki klucz, pojawiły się między innymi na eleganckich, oktanowych zausznikach dostępnych w świeżej i jasnej palecie kolorystycznej.
NOWOŚĆ OD RAY-BAN® - SOCZEWKI BLAZE

temu

W sezonie SS17 marka Ray-Ban® zaskakuje nowościami i przenosi pojęcie zabawy na wyższy poziom. Innowacyjna, płaska konstrukcja soczewek Blaze wychodzi poza oprawki, odświeżając kultowe modele, takie jak Clubmaster, Shooter czy Round.
MUST HAVE TEGO SEZONU – MULE

temu

W tym sezonie z wysokich szpilek przerzucamy się na bardziej stabilne buty, które sprawią, że przez cały dzień będziesz czuła się swobodnie, a twoje nogi wypoczęte!
MEET THE NEW GENERATION Z VINCENTEM GALLO - KAMPANIA SS17 MARKI PERSOL

temu

W sezonie wiosna-lato 2017 Persol odświeżył kultowy klasyk, będący znakiem rozpoznawczym marki oraz wzbogacił rodzinę 649 o nowe modele okularów. Odmienione formy łączą subtelne odcienie metalu, wytworne końcówki z acetatu oraz soczewki mineralne, tworzące nową, bezkompromisową nowoczesną ikonę. Twarzą tegorocznej kampanii MEET THE NEW GENERATION został amerykański artysta Vincent Gallo.