PRZEZROCZYSTOŚCI – WIOSENNA MGIEŁKA OD MARKI NEW LOOK

PRZEZROCZYSTOŚCI – WIOSENNA MGIEŁKA OD MARKI NEW LOOK

Pierwszy dzień wiosny skłania nas już ku myślom pełnym ciepłych promieni słonecznych! Wyższa temperatura zachęca nie tylko do częstszych spacerów, ale i zmiany garderoby na lżejszą. Jeśli marzysz o metamorfozie, koniecznie postaw na zmysłowe połączenie romantyzmu z drapieżną nutą, czyli przezroczystości! W najnowszej kolekcji od marki New Look znajdziesz niezwykle kobiece tiulowe sukienki, spódnice i bluzki w pastelowych barwach, dzięki którym nie tylko wyróżnisz się z tłumu lekkością i świeżością, ale i wyrazisz swój niebanalny, indywidualny styl. Zwiewne i delikatne tkaniny swobodnie łącz z kontrastowymi cięższymi materiałami i dodatkami, aby uzyskać look rodem z najlepszych światowych wybiegów.
Jesteś gotowa na wiosenną przemianę z New Look? Bo my zdecydowanie tak!
NEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI (3).jpgNEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI_£14.99 €17.99 99.99zl.jpgNEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI_£27.99 €34.99 149zl.jpgNEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI_£12.99.jpgNEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI.jpgNEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI_£22.99 €29.99 99.99zl.jpgNEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI (2).jpgNEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI_£15.99 (2).jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

NEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI (3).jpg

grafika | 2,78 MB

Pobierz
NEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI_£14.99 €17.99 99.99zl.jpg

grafika | 743 KB

Pobierz
NEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI_£15.99 (2).jpg

grafika | 806 KB

Pobierz
NEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI_£27.99 €34.99 149zl.jpg

grafika | 612 KB

Pobierz
NEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI (2).jpg

grafika | 241 KB

Pobierz
NEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI_£12.99.jpg

grafika | 517 KB

Pobierz
NEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI_£22.99 €29.99 99.99zl.jpg

grafika | 331 KB

Pobierz
NEW_LOOK_PRZEZROCZYTOSCI.jpg

grafika | 139 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
MEDUZA W TRÓJWYMIARZE, CZYLI NAJNOWSZA KOLEKCJA VERSACE

temu

Kultowe symbole domu mody Versace zostały zinterpretowane na nowo w najnowszej kolekcji okularów. Luksusowe detale takie jak, Meduza w 3D czy też klasyczny motyw - grecki klucz, pojawiły się między innymi na eleganckich, oktanowych zausznikach dostępnych w świeżej i jasnej palecie kolorystycznej.
NOWOŚĆ OD RAY-BAN® - SOCZEWKI BLAZE

temu

W sezonie SS17 marka Ray-Ban® zaskakuje nowościami i przenosi pojęcie zabawy na wyższy poziom. Innowacyjna, płaska konstrukcja soczewek Blaze wychodzi poza oprawki, odświeżając kultowe modele, takie jak Clubmaster, Shooter czy Round.
MUST HAVE TEGO SEZONU – MULE

temu

W tym sezonie z wysokich szpilek przerzucamy się na bardziej stabilne buty, które sprawią, że przez cały dzień będziesz czuła się swobodnie, a twoje nogi wypoczęte!
MEET THE NEW GENERATION Z VINCENTEM GALLO - KAMPANIA SS17 MARKI PERSOL

temu

W sezonie wiosna-lato 2017 Persol odświeżył kultowy klasyk, będący znakiem rozpoznawczym marki oraz wzbogacił rodzinę 649 o nowe modele okularów. Odmienione formy łączą subtelne odcienie metalu, wytworne końcówki z acetatu oraz soczewki mineralne, tworzące nową, bezkompromisową nowoczesną ikonę. Twarzą tegorocznej kampanii MEET THE NEW GENERATION został amerykański artysta Vincent Gallo.

ŚWIATOWY KNOW-HOW LOKALNEJ AGENCJI - ALIGANZA FASHION AGENCY ZOSTAŁA PARTNEREM GLOBALNEJ SIECI SERMO

Aliganza Fashion Agency dołączyła do SERMO – globalnej sieci zrzeszającej agencje komunikacji działające w sektorze marek luksusowych i lifestyle.