PUMA PRZEDSTAWIA NOWEGO AMBASADORA – BIG SEAN’A!
PUMA PRZEDSTAWIA NOWEGO AMBASADORA – BIG SEAN’A!

PUMA PRZEDSTAWIA NOWEGO AMBASADORA – BIG SEAN’A!

Globalna, sportowa marka PUMA podjęła współpracę z influencerem, nominowanym do Grammy i mającym na swoim koncie wiele platynowych płyt. Artysta Big Sean, został zaangażowany do współpracy z PUMA i jednocześnie stał się jej nowym, globalnym ambasadorem. Kooperacja z doświadczonym artystą rozszerza listę ambasadorów marki, którzy dzielą się swoją kreatywnością, inspirują i poszerzają swoimi pomysłami asortyment produktów PUMY.
17SS_PR_SP_BIGSEAN-ANNOUNCEMENT3.jpg
Big Sean będzie pracował wraz z zespołem PUMA przy projekcie eksluzywnej kolekcji, która zostanie wypuszczona już wiosną 2017 roku! Big Sean’a zobaczymy tego lata jako nową twarz nadchodzącej kampani PUMA Classic. Wcześniej jednak, będzie on reprezentował markę wykorzystujac styl klasycznych linii – od kultowej PUMA Suede i Clyde po wiecznie na topie T7 Track Jacket and Pant. PUMA będzie tez wspierać gwiazdora w nadchodzacym, letnim projekcie “I Decided”, którego marka jest sponsorem.
17SS_PR_SP_BIGSEAN-ANNOUNCEMENT6.jpg
Globalny Dyrektor Promowania Marki PUMA, Adam Petrick, komentuje tę współpracę następującymi słowami: “Jesteśmy zachwyceni, że Big Sean jest z nami na pokładzie. Ktokolwiek śledził jego karierę wie, że jego talent ciągnie się daleko poza muzykę. Jego pasja do kreatywności I indywidualności jest ogromna. Rozpoczęliśmy już proces projektowania z Sean’em i z zadowoleniem dostrzegamy fuzję jego wyjatkowego stylu i sportowego dziedzictwa PUMA, spajających się w całość. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy powitać Sean’a w rodzinie PUMY.“
Załączniki

Pobierz wszystkie

17SS_PR_SP_BIGSEAN-ANNOUNCEMENT6.jpg

grafika | 363 KB

Pobierz
17SS_PR_SP_BIGSEAN-ANNOUNCEMENT5.jpg

grafika | 374 KB

Pobierz
17SS_PR_SP_BIGSEAN-ANNOUNCEMENT4.jpg

grafika | 594 KB

Pobierz
17SS_PR_SP_BIGSEAN-ANNOUNCEMENT3.jpg

grafika | 571 KB

Pobierz
17SS_PR_SP_BIGSEAN-ANNOUNCEMENT1.jpg

grafika | 699 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.