PRZEMYSŁAW SADOWSKI TWARZĄ NAJNOWSZEJ KAMPANII MAURIZIO BENTTONI

PRZEMYSŁAW SADOWSKI TWARZĄ NAJNOWSZEJ KAMPANII MAURIZIO BENTTONI

Opublikowany

Maurizio Benttoni zapowiada nowy sezon wiosna-lato 2017! Marka podzieliła się zdjęciami z backstage’u swojej sesji, w której ponownie wziął udział ambasador marki, Przemysław Sadowski.

Młoda, polska marka inspirująca się trendami w modzie włoskiej, Maurizio Benttoni, jest dedykowana mężczyznom, którzy cenią sobie indywidualny styl, a także zwracają uwagę na szczegóły. Wszystkie produkty są tworzone z wyselekcjonowanych i wysokiej jakości materiałów w prestiżowych pracowniach krawieckich Europy. Krótkie i limitowane serie, najwyższa jakość tkanin oraz staranne wykończenia to cechy charakterystyczne brandu. Maurizio Benttoni posiada swoje salony w Poznaniu (Stary Browar, C.H. Plaza), Gdyni (Centrum Riviera), Kielcach (Galeria Echo) oraz w Bydgoszczy (Galeria Pomorska). Produkty są także dostępne w sprzedaży internetowej pod adresem: www.mauriziobenttoni.pl.
Przemysław Sadowski to aktor filmowy i teatralny, znany z ról w serialach „Samo Życie”, „Londyńczycy”, „Przyjaciółki” oraz z najnowszej produkcji Polsatu „Niania w wielkim mieście”. Aktor wystąpił również na dużym ekranie, m.in. w filmach „Układ zamknięty” czy „Tajemnica Westerplatte”. Ambasadorem Maurizio Benttoni został w czerwcu 2016 roku, a obecnie po raz drugi wziął udział w kampanii wizerunkowej marki na sezon wiosna-lato 2017. Sesja, autorstwa Romana Chełmowskiego, odbyła się w warszawskim studio Daylight. Aktor wystąpił w stylizacjach, zarówno casualowych, jak i formalnych, które zostały przygotowane przez Martę Nonas – Babut, natomiast za make-up oraz włosy był odpowiedzialny Piotr Kałuża. Za backstage odpowiedzialny był Marcin Mizerski.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

A_miz- MB bs-4653.jpg

grafika | 1,76 MB

Pobierz
A_miz- MB bs-4469.jpg

grafika | 1,17 MB

Pobierz
A_miz- MB bs-4891.jpg

grafika | 755 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
MEDUZA W TRÓJWYMIARZE, CZYLI NAJNOWSZA KOLEKCJA VERSACE

temu

Kultowe symbole domu mody Versace zostały zinterpretowane na nowo w najnowszej kolekcji okularów. Luksusowe detale takie jak, Meduza w 3D czy też klasyczny motyw - grecki klucz, pojawiły się między innymi na eleganckich, oktanowych zausznikach dostępnych w świeżej i jasnej palecie kolorystycznej.
NOWOŚĆ OD RAY-BAN® - SOCZEWKI BLAZE

temu

W sezonie SS17 marka Ray-Ban® zaskakuje nowościami i przenosi pojęcie zabawy na wyższy poziom. Innowacyjna, płaska konstrukcja soczewek Blaze wychodzi poza oprawki, odświeżając kultowe modele, takie jak Clubmaster, Shooter czy Round.
MUST HAVE TEGO SEZONU – MULE

temu

W tym sezonie z wysokich szpilek przerzucamy się na bardziej stabilne buty, które sprawią, że przez cały dzień będziesz czuła się swobodnie, a twoje nogi wypoczęte!
MEET THE NEW GENERATION Z VINCENTEM GALLO - KAMPANIA SS17 MARKI PERSOL

temu

W sezonie wiosna-lato 2017 Persol odświeżył kultowy klasyk, będący znakiem rozpoznawczym marki oraz wzbogacił rodzinę 649 o nowe modele okularów. Odmienione formy łączą subtelne odcienie metalu, wytworne końcówki z acetatu oraz soczewki mineralne, tworzące nową, bezkompromisową nowoczesną ikonę. Twarzą tegorocznej kampanii MEET THE NEW GENERATION został amerykański artysta Vincent Gallo.

WIOSENNY OGRÓD OD MARKI NEW LOOK

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami i choć jak powszechnie wiadomo – w marcu, jak w garncu – twoja szafa już dziś może zakwitnąć burzą świeżych kwiatów. Jeśli szukasz inspiracji, koniecznie sprawdź, co w tym sezonie przygotował dla nas New Look!  Kobiece florystycz