PIERWSZY POWIEW WIOSNY – ZAPOWIEDŹ NOWEJ KOLEKCJI MAURIZIO BENTTONI
PIERWSZY POWIEW WIOSNY –  ZAPOWIEDŹ NOWEJ KOLEKCJI MAURIZIO BENTTONI

PIERWSZY POWIEW WIOSNY – ZAPOWIEDŹ NOWEJ KOLEKCJI MAURIZIO BENTTONI

Maurizio Benttoni zapowiada nowy sezon wiosna-lato 2017! Marka podzieliła się zdjęciami z backstage’ u sesji kampanii, w której ponownie wziął udział ambasador marki, Przemysław Sadowski. Kolekcja pojawi się w sklepach stacjonarnych oraz w sprzedaży online w pierwszej połowie marca.

Aktor filmowy i teatralny, Przemysław Sadowski, po raz drugi został twarzą kampanii Maurizio Benttoni. Sesja, autorstwa Romana Chełmowskiego, powstała w warszawskim  studio Daylight. Tym razem aktor wystąpił w typowo wiosenno-letnich stylizacjach, zarówno casualowych, jak i formalnych.
Wśród propozycji marki na nadchodzący sezon uwagę przykuwają lniane koszule ze stójką, kolorowe marynarki i jasne spodnie, idealne na cieplejsze dni. Hitem najnowszej kolekcji będą przede wszystkim koszule w printy, które stały się znakiem rozpoznawczym Maurizio Benttoni. Nowością w asortymencie są muszki w różnorodnych wzorach i kolorach, będące idealnym dopełnieniem formalnych stylizacji.
Kolekcja będzie dostępna w salonach marki w Poznaniu (Stary Browar, C.H. Plaza), Gdyni (Centrum Riviera), Kielcach (Galeria Echo), Bydgoszczy (Galeria Pomorska), a także w sklepie internetowym marki pod adresem: www.mauriziobenttoni.pl.
Załączniki

Pobierz wszystkie

A_miz- MB bs-4653.jpg

grafika | 1,76 MB

Pobierz
A_miz- MB bs-4891.jpg

grafika | 755 KB

Pobierz
A_miz- MB bs-4469.jpg

grafika | 1,17 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.