MARKA LIU JO PO RAZ TRZECI NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH PREMIUM W BERLINIE
MARKA LIU JO PO RAZ TRZECI NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH PREMIUM  W BERLINIE

MARKA LIU JO PO RAZ TRZECI NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH PREMIUM W BERLINIE

Rok 2017, niezwykle pracowity dla marki Liu Jo, rozpoczął się udziałem w berlińskich targach Premium, które są jednym na najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie mody. Targi połączono z innym, równie ważnym wydarzeniem – Berlińskim Tygodniem Mody.

W miejscu, które powstało specjalnie dla organizacji targów, Liu Jo pojawiło się ze swoją kolekcją na sezon jesień-zima 2017/2018. Odwiedzający mieli okazję przyjrzeć się z bliska liniom Liu Jo Blue Denim, Liu Jo White Label, Liu Jo Accessories oraz Liu Jo Knitwear – każda wyjątkowa i idealnie sprawdzająca na co dzień, jak i podczas eleganckich przyjęć. Szczególną uwagę zwrócono na różnorodność akcesoriów marki, które z sezonu na sezon stanowią coraz ważniejszy element kolekcji Liu Jo. Niezmiennie mocnym uderzeniem brandu okazała się linia Blue Denim. Serca podbiło Liu Jo Knitwear – zupełna nowość w sezonie jesień-zima 2017, dedykowana dzianinie.

W trakcie targów Premium światło dzienne ujrzała kolejna edycja kluczowego produktu marki – Bottom Up Amazing Fit. Jeansy swoją premierę miały jesienią 2016 roku. Kobiety na całym świecie pokochały je za wyjątkowy materiał, z którego zostały zrobione, podkreślający atuty damskiej figury i niezwykły komfort ich noszenia.

Obecność marki na targach to dowód na to, że Liu Jo szczególnie koncentruje swoje działania marketingowe na tzw. rynku DACH. Wynika to z wysokiego zainteresowania marką w tym obszarze. Zarówno w Niemczech, jak i Austrii oraz Szwajcarii Liu Jo rośnie w siłę tworząc odpowiadające na zapotrzebowania tego rynku produkty. 
Załączniki

Pobierz wszystkie

LiuJo.jpg

grafika | 653 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.