MARKA LIU JO PO RAZ TRZECI NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH PREMIUM W BERLINIE

MARKA LIU JO PO RAZ TRZECI NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH PREMIUM W BERLINIE

Opublikowany

Rok 2017, niezwykle pracowity dla marki Liu Jo, rozpoczął się udziałem w berlińskich targach Premium, które są jednym na najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie mody. Targi połączono z innym, równie ważnym wydarzeniem – Berlińskim Tygodniem Mody.

W miejscu, które powstało specjalnie dla organizacji targów, Liu Jo pojawiło się ze swoją kolekcją na sezon jesień-zima 2017/2018. Odwiedzający mieli okazję przyjrzeć się z bliska liniom Liu Jo Blue Denim, Liu Jo White Label, Liu Jo Accessories oraz Liu Jo Knitwear – każda wyjątkowa i idealnie sprawdzająca na co dzień, jak i podczas eleganckich przyjęć. Szczególną uwagę zwrócono na różnorodność akcesoriów marki, które z sezonu na sezon stanowią coraz ważniejszy element kolekcji Liu Jo. Niezmiennie mocnym uderzeniem brandu okazała się linia Blue Denim. Serca podbiło Liu Jo Knitwear – zupełna nowość w sezonie jesień-zima 2017, dedykowana dzianinie.

W trakcie targów Premium światło dzienne ujrzała kolejna edycja kluczowego produktu marki – Bottom Up Amazing Fit. Jeansy swoją premierę miały jesienią 2016 roku. Kobiety na całym świecie pokochały je za wyjątkowy materiał, z którego zostały zrobione, podkreślający atuty damskiej figury i niezwykły komfort ich noszenia.

Obecność marki na targach to dowód na to, że Liu Jo szczególnie koncentruje swoje działania marketingowe na tzw. rynku DACH. Wynika to z wysokiego zainteresowania marką w tym obszarze. Zarówno w Niemczech, jak i Austrii oraz Szwajcarii Liu Jo rośnie w siłę tworząc odpowiadające na zapotrzebowania tego rynku produkty. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

LiuJo.jpg

grafika | 653 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
MEDUZA W TRÓJWYMIARZE, CZYLI NAJNOWSZA KOLEKCJA VERSACE

temu

Kultowe symbole domu mody Versace zostały zinterpretowane na nowo w najnowszej kolekcji okularów. Luksusowe detale takie jak, Meduza w 3D czy też klasyczny motyw - grecki klucz, pojawiły się między innymi na eleganckich, oktanowych zausznikach dostępnych w świeżej i jasnej palecie kolorystycznej.
NOWOŚĆ OD RAY-BAN® - SOCZEWKI BLAZE

temu

W sezonie SS17 marka Ray-Ban® zaskakuje nowościami i przenosi pojęcie zabawy na wyższy poziom. Innowacyjna, płaska konstrukcja soczewek Blaze wychodzi poza oprawki, odświeżając kultowe modele, takie jak Clubmaster, Shooter czy Round.
MUST HAVE TEGO SEZONU – MULE

temu

W tym sezonie z wysokich szpilek przerzucamy się na bardziej stabilne buty, które sprawią, że przez cały dzień będziesz czuła się swobodnie, a twoje nogi wypoczęte!
MEET THE NEW GENERATION Z VINCENTEM GALLO - KAMPANIA SS17 MARKI PERSOL

temu

W sezonie wiosna-lato 2017 Persol odświeżył kultowy klasyk, będący znakiem rozpoznawczym marki oraz wzbogacił rodzinę 649 o nowe modele okularów. Odmienione formy łączą subtelne odcienie metalu, wytworne końcówki z acetatu oraz soczewki mineralne, tworzące nową, bezkompromisową nowoczesną ikonę. Twarzą tegorocznej kampanii MEET THE NEW GENERATION został amerykański artysta Vincent Gallo.

Backstage kampanii Liu Jo SS17 #strongtogether

Nowa odsłona kampanii Liu Jo Wiosna/Lato 2017