MAURIZIO BENTTONI – POLSKA MARKA Z WŁOSKIM SZNYTEM

MAURIZIO BENTTONI – POLSKA MARKA Z WŁOSKIM SZNYTEM

Opublikowany

Dobra wiadomość dla wielbicieli polskiej męskiej mody casualowej i biznesowej. Na rynku pojawiła się nowa marka Maurizio Benttoni, która hołduje najlepszym włoskim tradycjom mody i krawiectwa.

Maurizio Benttoni to młoda, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się marka, która ubiera mężczyzn, tworząc ich indywidualny i niepowtarzalny styl. Szeroka oferta odzieży obejmuje przede wszystkim koszule, które już teraz stały się jej znakiem rozpoznawczym.

W salonach Maurizio Benttoni znaleźć można również spodnie, swetry, marynarki, kurtki oraz płaszcze. Projektanci nie zapomnieli również o akcesoriach – krawaty, poszetki, paski, skarpetki i nakrycia głowy idealnie uzupełnią każdą męską stylizację. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości tkanin, z wyjątkową dbałością o najmniejsze nawet detale.

Ambasadorem Maurizio Benttoni jest popularny aktor Przemysław Sadowski, znany z ról w serialach „Samo Życie” „Londyńczycy”, a ostatnio „Przyjaciółki”. Pojawił się również na wielkim ekranie, m.in. w filmach „Układ zamknięty” czy „Tajemnica Westerplatte”. Aktor wziął udział w sesji wizerunkowej marki, która przywołując włoski klimat, w idealny sposób podkreśla wysoką jakość ubrań i ich elegancki oraz klasyczny charakter.

Salony Maurizio Benttoni znajdują się w Poznaniu (Stary Browar, C.H. Plaza), Gdyni (Centrum Riviera), Kielcach (Galeria Echo) i w Bydgoszczy (Galeria Pomorska). Od grudnia 2016 roku ruszył także sklep internetowy marki, pod głównym adresem strony: www.mauriziobenttoni.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

_MGL8084.JPG

grafika | 507 KB

Pobierz
_MGL8241.JPG

grafika | 371 KB

Pobierz
_MGL7942.JPG

grafika | 202 KB

Pobierz
_MGL7604.JPG

grafika | 161 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.