#bewellundressed czyli wygoda i nowoczesność od UNDRESS CODE 

#bewellundressed czyli wygoda i nowoczesność od UNDRESS CODE 

Nowoczesna forma, funkcjonalność i kobiecość to wartości przyświecające nowej, polskiej marce Undress Code. Ucieleśnieniem tych przekonań jest nowatorska kolekcja bielizny ukazująca niezwykłe podejście do mody jako części naszego codziennego środowiska, które powinno być przyjazne i jednocześnie piękne w swojej prostocie. Undress Code to wysublimowany sposób na podkreślenie kobiecego indywidualizmu i siły.  Podstawą filozofii Undress Code jest współczesna kobieta i jej potrzeby, które ulegają ciągłym zmianom. W świecie przepełnionym przesadą każdy szuka chwili dla siebie, pozbawionej zbędnych komplikacji, a w zamian przepełnionej wygodą, jakością i kojącym zmysły, delikatnym poczuciem estetyki. Bielizna dla kobiety od kobiety to punkt wyjściowy, dzięki któremu powstała kolekcja o niespotykanym dotąd poziomie zrozumienia i poszanowania dla kobiecości.

Undress Code łącząc polski design z najwyższej jakości francuskimi i włoskimi materiałami tworzy bezpretensjonalną etykietę podstawowej warstwy garderoby, dzięki której na pierwszy plan wybija się kobieca osobowość. Ręcznie wykonana kolekcja składa się z podkreślających sylwetkę minimalistycznych propozycji, które dzięki swej jakości  i uniwersalności sprawdzą się zarówno w roli bielizny, jak i elementu stroju.  

Wyrafinowany design zestawów geometrycznej bielizny w odcieniach pasteli, czerni oraz bieli jest zmysłowym i funkcjonalnym rozwiązaniem dla każdej nowoczesnej i świadomej kobiety. Czarne lub pastelowe body jest wielofunkcyjne, gdyż oprócz swego klasycznego przeznaczenia może być również wykorzystane jako część stylizacji. Połączenie kunsztownego krawiectwa i najlepszej jakości materiałów pozwoliło na stworzenie wyjątkowej bielizny, której niecodzienne piękno idzie w parze z niespotykaną wygodą i funkcjonalnością.

Undress Code to idea, która za pomocą prostoty pokazuje uznanie dla kobiet, ich współczesnego trybu życia i wartości.

Zdjęcia: Kasia Bielska
Modelka: Charlotte Tomaszewska
Make-up: Gosia Sulima
Scenografia: Natalia Mleczak

Załączniki

Pobierz wszystkie

_DSC7984.jpg

jpg |

Pobierz
_DSC7856.jpg

jpg |

Pobierz
_DSC7790.jpg

jpg |

Pobierz
_DSC7742.jpg

jpg |

Pobierz
_DSC7632b.jpg

jpg |

Pobierz
_DSC7603.jpg

jpg |

Pobierz
_DSC7540.jpg

jpg |

Pobierz
_DSC7217.jpg

jpg |

Pobierz
_DSC7005-3.jpg

jpg |

Pobierz
_DSC7688.jpg

jpg |

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.